шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
iMICE (комплектація)
лише клавіатура
мишка

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура iMICE GK800 за ціною від 1419 грн.

Характеристики та опис iMICE GK800

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Конструкція клавіш: механічна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: дротова
Колір
Тип підключеннядротова
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішмеханічна
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1900 грн.

від 1 419  до 2 049 грн.
iMice Клавіатура iMice GK800 Black White (ENG)
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Клавиатура iMICE GK800 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng), White / Black, 87к
Comtrading.ua (Київ)
1 598 грн.
← купити
Клавіатура iMice GK800 Black White (ENG)
Soho.com.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити
Клавіатура механічна ігрова з підсвічуванням iMICE GK-800, Eng/Укр/Рус, Black
MAUDAU (Київ)
1 609 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK800 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng/Укр/Рус), White/Black, 87к Y-34667
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 555 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK800 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng/Укр/Рус), White/Black, 87к
Rozetka.ua (Київ)
1 802 грн.
← купити
Клавіатура iMice GK800 White-Black [115628]
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK800 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng/Укр/Рус), White/Black, 87к
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Клавіатура механічна ігрова з підсвічуванням iMICE GK-800, Eng/Укр/Рус, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 637 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK800 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng/Укр/Рус), White/Black, 87к (UG-34667)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати iMICE GK800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура iMICE GK800. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура iMICE GK800 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія