шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Imou Bullet 2C за ціною від 2074 грн.
Відео 21Фото 14

Характеристики та опис Imou Bullet 2C

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по вертикалі (°): 54; Кут огляду по горизонталі (°): 102; Частота кадрів (к/с): 25; Роздільна здатність відео (пікс.): 1920x1080; Кількість мегапікселів: 2; Розмір матриці: 1/2.8"; Тип матриці: CMOS; визначення людини; Хмарне сховище; ІЧ підсвічування; мобільний застосунок
Колір
Використаннявулична
Тип корпусаспрямована
ПідключенняLAN
Wi-Fi
Можливості камери
Конструкція і можливостіналаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Хмарне сховище+
Дальність підсвічування30 м
Інтелектуальні функціївизначення людини
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.8"
Кількість мегапікселів2 МП
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Частота кадрів25 к/с / 30 к/с /
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань2.8 мм / 3.6 мм, 6 мм опціонально /
Кут огляду по горизонталі102 °
Кут огляду по вертикалі54 °
Інше
Формат стиснення відеоH.265, H.264
Джерело живлення12 В
Споживана потужність3.5 Вт
Робоча температура-30 °C ~ +60 °С
Максимальна вологість95 %
Рівень захистуIP67
Підтримка ONVIF
Матеріал корпусапластик
Габарити148x74x74 мм
Вага240 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  3000 грн.

від 2 074  до 3 274 грн.
Imou Камера відеонагляду Imou Bullet 2C IPC-K3CP-5H0WY
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P
Redprice.sale (Львів)
2 446 грн.
← купити
IP відеокамера IMOU Bullet 2C IPC-K3CP-5H0WY Wi-Fi, 5МП (2.8мм) (Wi-Fi, білий)
Comfortlife.market (Сміла)
2 400 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Камера відеоспостереження IMOU Bullet 2C K3CP-5H0WY 5MP
MAUDAU (Київ)
2 250 грн.
← купити
Imou Bullet 2C Wi-Fi 5МП 2.8 мм (IPC-K3CP-5H0WY) IP-камера Bullet 2C Wi-Fi 5МП 2.8 мм (IPC-K3CP-5H0WY)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 547 грн.
← купити
Wi-Fi Відеокамера IMOU Bullet 2C 5MP (IPC-K3CP-5H0WY) 2.8mm
Rozetka.ua (Київ)
2 074 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P
Tomdom.in.ua (Львів)
2 452 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P IPC-F22P-0280B-imou
Zaua.store (Львів)
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P IPC-F22P-0280B-imou
Saren.com.ua (Львів)
2 453 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P
Timesport.com.ua (Львів)
2 443 грн.
← купити
Відеокамера IMOU IPC-F22P IMOU 2mp f=2.8mm Wi-Fi Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 200 грн.
← купити
Бездротова вулична камера відеоспостереження 2Мп Wi-Fi Bullet камера Imou IPC-F22P Dahua
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Камера відеоспостереження Imou Bullet 2C K3CP-5H0WY 5MP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP камера Imou Bullet 2C 5mp IPC-K3CP-5H0WY
Rozetka.ua (Київ)
2 841 грн.
← купити
IP камера Imou Bullet 2C 5MP (IPC-K3CP-5H0WY)
Rozetka.ua (Київ)
2 650 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22P
Rozetka.ua (Київ)
3 274 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Imou Bullet 2C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Imou Bullet 2C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Imou Bullet 2C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія