шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне19Аксесуари
Купити action камера Insta360 Ace Pro 2 за ціною від 17999 грн.
Відео 36Фото 6

Характеристики та опис Insta360 Ace Pro 2

Вага (г): 177.2; Розміри (мм): 71.9x52.2x38; Тривалість зйомки: до 180 хв при FullHD; Ємність (мАгод): 1800; Тип: знімний;яті (ГБ): 1024;єм карти пам' Макс. об' Голосове управління; Динамік; USB-C; Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); роздільна здатність дисплея (пікс.): 400x240; діагональ дисплея ("): 2.5
Колір
Тип корпуса
фронтальна (звичайна)
Пило-,вологозахист камери
IPX8 / до 12 м /
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Quad HD
2704x1520 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 60 к/с
Зйомка вище 4K
7680x4320 пікс. 30 к/с
Роздільна здатність фото
8192x6144 пікс.
Можливості зйомки
фото під час відео
серійна зйомка фото
запис в одне натискання
циклічний запис
time lapse
автоповорот
мітки ключових моментів
нічна зйомка
Підключення
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth / 5.2, BLE /
USB-C
Динамік
Голосове управління
Розміри
71.9x52.2x38 мм
Вага
177.2 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 999  до 47 299 грн.
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Justbuy.com.ua (Київ)
18 839 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) CINSBBGA
GRO (Київ)
19 199 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Touch (Дніпро)
19 039 грн.
← купити
Екшн камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Цифра (Київ)
23 824 грн.
← купити
Екшн камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Stls.store (Київ)
24 888 грн.
← купити
Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Megadom.net (Дніпро)
17 999 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Standard Bundle CINSBBGAACEPRO202
Jabko.ua (Львів)
18 999 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Timesport.com.ua (Львів)
23 531 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 White (CINSBBGAACEPRO278)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 575 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Double Battery Black (CINSBBGA)
Soho.com.ua (Київ)
20 319 грн.
← купити
Камера Insta360 Ace Pro 2
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
21 068 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Pulsepad.com.ua (Київ)
18 349 грн.
← купити
Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) CINSBBGA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
19 220 грн.
← купити
Eкшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) CINSBBGA
Skay.ua (Одеса)
19 492 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) CINSBBGA
Openshop.ua (Київ)
19 421 грн.
← купити
Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
18 984 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Zhuk.ua (Київ)
19 089 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 724 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
21 793 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGAACEPRO201)
Техно Їжак (Київ)
19 599 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) CINSBBGA
Sota.store (Київ)
19 125 грн.
← купити
Insta360 Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Double Battery Black (CINSBBGA)
MTA.ua (Київ)
22 699 грн.
← купити
Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) Екшн-камера Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Kvshop.com.ua (Київ)
19 877 грн.
← купити
Екшн камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Rozetka.ua (Київ)
18 899 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Flash Print Bundle EU
Touch (Дніпро)
34 079 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Videography Bundle Limited Edition EU
Touch (Дніпро)
37 079 грн.
← купити
Insta360 Ace Pro 2 White (CINSBBGAACEPRO278)
Megadom.net (Дніпро)
20 999 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Soho.com.ua (Київ)
20 609 грн.
← купити
Камера Insta360 Ace Pro 2 з двома батареями
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 781 грн.
← купити
Комплект камери для мотоцикла Insta360 ACE PRO 2
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
26 339 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
18 210 грн.
← купити
Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) CINSBBGA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
19 695 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Black
Redprice.sale (Львів)
21 790 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
21 796 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Black
Saren.com.ua (Львів)
21 797 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Black
Timesport.com.ua (Львів)
21 787 грн.
← купити
Insta360 Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
MTA.ua (Київ)
19 899 грн.
← купити
Insta360 Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Standard Bandle Black (CINSAAJA/ACEPRO01)
MTA.ua (Київ)
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA) [125548]
Rozetka.ua (Київ)
24 299 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Explorer Bundle (CINSBBGAACEPRO284) EU [159355]
Rozetka.ua (Київ)
28 549 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Flash Print Bundle EU [166971]
Rozetka.ua (Київ)
43 499 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Videography Bundle Limited Edition EU [166973]
Rozetka.ua (Київ)
47 299 грн.
← купити
Екшн камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Rozetka.ua (Київ)
26 249 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 (CINSBBGA)
Rozetka.ua (Київ)
22 779 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Insta360 Ace Pro 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера Insta360 Ace Pro 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера Insta360 Ace Pro 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія