шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Raptor Lake [i3-13100 OEM]

Конфігурації і ціни 144Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 OEM) за ціною від 6568 грн.
Відео 10

Серия Intel Core i3 Raptor Lake

Модифікації Intel Core i3 Raptor Lake 4
Где купить? [i3-13100 OEM]
Характеристики [i3-13100 OEM]
СеріяCore i3
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Performance4 cores
Кількість потоків8 threads
Частота
Performance-core Base3.4 ГГц
Performance-core Max4.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L312 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 730
Тепловиділення (TDP)60 Вт
Тепловиділення Max (TDP)89 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark15059 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  9250 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 OEM
від 5 951 грн.
i3-12300T OEM
від 6 424 грн.
Intel Core i3 Raptor...
14100 OEM
від 7 753 грн.
i3-12100 BOX
від 6 417 грн.
i3-13100 BOX
від 6 490 грн.

Intel Core i3-13100F Review: Higher Pricing, Smaller Gains
Огляд Intel Core i3-13100F та i5-13400F
від 6 568  до 8 523 грн.
Процесор INTEL Core i3-13100 (4C/8T, 3.4GHz, 12MB, LGA1700) Tray (CM8071505092202) CM8071505092202
Artline.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (CM8071505092202) CM8071505092202
Openshop.ua (Київ)
7 654 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092202)
Nkt.ua (Київ)
6 893 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 (CM8071505092202) Tray
Цифра (Київ)
8 374 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 (CM8071505092202) Tray
Stls.store (Київ)
8 523 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 Tray (CM8071505092202) CM8071505092202
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 309 грн.
← купити
INTEL CM8071505092202
Mallprix.com (Київ)
7 047 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 (CM8071505092202)
Tehnomart.com (Київ)
7 505 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (CM8071505092202) Core i3-13100 (CM8071505092202)
Denika.ua (Харків)
8 121 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 CM8071505092202 — Процесор Intel Core i3-13100 4х3.4 ГГц 12 Мб s1700 Tray
Comtrade.ua (Київ)
7 984 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i3-13100 OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія