шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Raptor Lake [i5-13400F BOX]

Конфігурації і ціни 133Відгуки3Обговорення12Корисне8Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Raptor Lake (i5-13400F BOX) за ціною від 7862 грн.
Відео 23Фото 4

Серия Intel Core i5 Raptor Lake

Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
12
Модифікації Intel Core i5 Raptor Lake 7
Характеристики [i5-13400F BOX]
СеріяCore i5
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер10 cores
Performance6 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.5 ГГц
Efficient-core Base1.8 ГГц
Performance-core Max4.6 ГГц
Efficient-core Max3.3 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 2-го рівня L29728 КБ
Кеш 3-го рівня L320 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)148 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark25973 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  10500 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14400F BOX
від 8 499 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12600KF OEM
від 8 860 грн.
i5-13400F OEM
від 7 177 грн.
i5-12600KF BOX
від 8 793 грн.
i5-14400F OEM
від 7 799 грн.
i5-12400F BOX
від 7 699 грн.
Intel Core i3 Raptor...
i3-13100 BOX
від 6 490 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 BOX
від 6 417 грн.
14100 BOX
від 8 397 грн.
i3-13100 OEM
від 6 568 грн.
i5-12500 OEM
від 9 715 грн.
i5-12400F OEM
від 6 366 грн.
i5-12400 OEM
від 8 949 грн.
i3-12100 OEM
від 5 951 грн.
14100 OEM
від 7 753 грн.

Беріть не пошкодуєте.
21 лютого 2023, 10:42 #
Переваги:Холодний, сильний камінь.

Недоліки:Поки що все добре

Коментар:Користуюсь даним процесором кілька днів і що можу сказати. В комплекті з СВО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів.

Автор:Михаил Олийнык

подобається, рекомендую для ігрових збірок
20 травня 2023, 15:13 #
Переваги:10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 Ггц

Недоліки:ціна трохи

Коментар:Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радий придбаню!

Автор:Дмитрий Глухов

Висока продуктивність, що зберігає його актуальність, але є вже цікавіші варіант
25 листопада 2025, 23:19 #
Переваги:Продуктивність

Недоліки:При навантаженні на 40% під 240мм водянкою гріється в проході до 60-63 градусів, а влітку під 70

Коментар:Цей процесор досі актуальний! Купував влітку 24р., він тоді коштував на пару тисяч дешевше за свого наступника 14600к, тому й курив саме його. По продуктивності вище від ryzen 7700

Автор:Владислав  пользуюсь Intel i5-13600K BOX більше року

Intel Core i5-13400F Review - Force of Efficiency
Intel Core i5-13400F Review
Intel Core i5-13400F Review: Leading Value Gaming at $200
від 7 862  до 10 394 грн.
Intel Core i5-13400F (BX8071513400F)
Цифра (Київ)
8 224 грн.
← купити
Intel Core i5-13400F (BX8071513400F)
Stls.store (Київ)
8 371 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F Box (BX8071513400F)
Touch (Дніпро)
8 499 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F) Core i5-13400F (BX8071513400F)
Denika.ua (Харків)
8 363 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F)
Zhuk.ua (Київ)
8 174 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 862 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5 13400F 2.5 GHz (20MB, Raptor Lake, 148W, S1700) Box (BX8071513400F) ( Для настільного 36857
Rozetka.ua (Київ)
10 383 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F) [88702]
Rozetka.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5 13400F 2.5 GHz (20MB, Raptor Lake, 148W, S1700) Box (BX8071513400F) ( Для настільного ПК )
Rozetka.ua (Київ)
10 394 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (BX8071513400F) Box + Cooler
Rozetka.ua (Київ)
8 829 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-13400F BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Raptor Lake (i5-13400F BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Raptor Lake (i5-13400F BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія