шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Raptor Lake [i5-13400F OEM]

Конфігурації і ціни 128Відгуки3Обговорення12Корисне8Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Raptor Lake (i5-13400F OEM) за ціною від 7242 грн.
Відео 23Фото 4

Серия Intel Core i5 Raptor Lake

Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
12
Модифікації Intel Core i5 Raptor Lake 7
Где купить? [i5-13400F OEM]
Характеристики [i5-13400F OEM]
СеріяCore i5
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер10 cores
Performance6 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.5 ГГц
Efficient-core Base1.8 ГГц
Performance-core Max4.6 ГГц
Efficient-core Max3.3 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 2-го рівня L29728 КБ
Кеш 3-го рівня L320 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)148 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark25973 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  10000 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12600KF OEM
від 8 870 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14400F OEM
від 7 799 грн.
i5-13400F BOX
від 7 862 грн.
Intel Core i3 Raptor...
i3-13100 OEM
від 6 568 грн.
i5-12400F OEM
від 6 299 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 OEM
від 5 951 грн.
i3-12300T OEM
від 6 424 грн.
14100 OEM
від 7 753 грн.
i3-12100 BOX
від 6 417 грн.
i3-13100 BOX
від 6 490 грн.
i5-12400F BOX
від 7 699 грн.
14100 BOX
від 8 351 грн.

Беріть не пошкодуєте.
21 лютого 2023, 10:42 #
Переваги:Холодний, сильний камінь.

Недоліки:Поки що все добре

Коментар:Користуюсь даним процесором кілька днів і що можу сказати. В комплекті з СВО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів.

Автор:Михаил Олийнык

подобається, рекомендую для ігрових збірок
20 травня 2023, 15:13 #
Переваги:10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 Ггц

Недоліки:ціна трохи

Коментар:Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радий придбаню!

Автор:Дмитрий Глухов

Висока продуктивність, що зберігає його актуальність, але є вже цікавіші варіант
25 листопада 2025, 23:19 #
Переваги:Продуктивність

Недоліки:При навантаженні на 40% під 240мм водянкою гріється в проході до 60-63 градусів, а влітку під 70

Коментар:Цей процесор досі актуальний! Купував влітку 24р., він тоді коштував на пару тисяч дешевше за свого наступника 14600к, тому й курив саме його. По продуктивності вище від ryzen 7700

Автор:Владислав  пользуюсь Intel i5-13600K BOX більше року

Intel Core i5-13400F Review - Force of Efficiency
Intel Core i5-13400F Review
Intel Core i5-13400F Review: Leading Value Gaming at $200
від 7 242  до 11 893 грн.
Процесор Intel Core i5 13400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Tray (CM8071505093005) CM8071505093005
Click.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Процесор Intel Socket 1700 Core i5-13400F 10(6 + 4) ядер 12 + 4 потоків 2.5 GHz + 1.8 GHz-4.6 GHz + 3.3 GHz 20 MB L3 cache 6
Nkt.ua (Київ)
7 321 грн.
← купити
Intel Core I5-13400F (CM8071505093005) Tray
Цифра (Київ)
8 274 грн.
← купити
Intel Core I5-13400F (CM8071505093005) Tray
Stls.store (Київ)
8 422 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (CM8071505093005) CM8071505093005
Openshop.ua (Київ)
7 571 грн.
← купити
Intel Core i5-13400F (CM8071505093005) CM8071505093005
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 242 грн.
← купити
INTEL CM8071505093005
Mallprix.com (Київ)
8 567 грн.
← купити
Intel Core i5-13400F (CM8071505093005)
Tehnomart.com (Київ)
7 381 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (CM8071505093005) Core i5-13400F (CM8071505093005)
Denika.ua (Харків)
7 512 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-13400F (CM8071505093005)
Redprice.sale (Львів)
7 535 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-13400F OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Raptor Lake (i5-13400F OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Raptor Lake (i5-13400F OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія