шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh [i5-14400F OEM]

Конфігурації і ціни 560Відгуки  Обговорення2Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14400F OEM) за ціною від 7999 грн.
Відео 14Фото 8

Серия Intel Core i5 Raptor Lake Refresh

Модифікації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 12
Где купить? [i5-14400F OEM]
Характеристики [i5-14400F OEM]
СеріяCore i5
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер10 cores
Performance6 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.5 ГГц
Efficient-core Base1.8 ГГц
Performance-core Max4.7 ГГц
Efficient-core Max3.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L320 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)148 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark25696 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11500 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12600KF OEM
від 8 870 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-13400F OEM
від 7 242 грн.
i5-14400F BOX
від 9 348 грн.
i5-13400F BOX
від 7 862 грн.
i5-12600KF BOX
від 9 279 грн.
Intel Core i3 Raptor...
14100 OEM
від 7 767 грн.
i5-12500 OEM
від 9 715 грн.
i5-12400 OEM
від 9 000 грн.
i3-13100 OEM
від 6 568 грн.
14100 BOX
від 8 351 грн.
i5-12400F BOX
від 7 699 грн.
i3-13100 BOX
від 6 490 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 BOX
від 6 417 грн.

Intel 14600K
Intel Core i5-14600K review: Pushing the limits of Raptor Lake's best gaming SKU
Intel Core i9-14900K, Core i7-14700K and Core i5-14600K Review
від 7 999  до 12 208 грн.
Процесор INTEL Core i5-14400F 10C(6P+4E) up 4.7GHz 20MB LGA1700 TRAY (CM8071505093011) CM8071505093011
Artline.ua (Київ)
8 930 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400F 10C/16T 2.5GHz 20Mb LGA1700 65W w/o graphics TRAY (CM8071505093011) CM8071505093011
Moyo.ua (Київ)
9 585 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400F (CM8071505093011) CM8071505093011
Openshop.ua (Київ)
8 897 грн.
← купити
Intel Core i5-14400F (CM8071505093011) Tray
Цифра (Київ)
9 819 грн.
← купити
Intel Core i5-14400F (CM8071505093011) Tray
Stls.store (Київ)
9 994 грн.
← купити
INTEL CM8071504821113
Mallprix.com (Київ)
9 037 грн.
← купити
Intel Core i5-14400F (CM8071505093011) CM8071505093011
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 589 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400F s1700 Tray (CM8071505093011) CM8071505093011
Jabko.ua (Львів)
10 019 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i5 14400F (CM8071504821113) CM8071504821113
Itbox.ua (Київ)
9 003 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400F (CM8071504821113) Core i5-14400F (CM8071504821113)
Denika.ua (Харків)
9 851 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-14400F OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14400F OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14400F OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія