шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Alder Lake [i7-12700F OEM]

Конфігурації і ціни 190Відгуки2Обговорення3Корисне5Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Alder Lake (i7-12700F OEM) за ціною від 16417 грн.
Відео 13Фото 2

Серия Intel Core i7 Alder Lake

Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Модифікації Intel Core i7 Alder Lake 9
Характеристики [i7-12700F OEM]
СеріяCore i7
Кодова назваAlder Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер12 cores
Performance8 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків20 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.1 ГГц
Efficient-core Base1.6 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.9 ГГц
Performance-core Max4.8 ГГц
Efficient-core Max3.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L325 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)180 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark31435 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  19000 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700 OEM
від 15 451 грн.
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
i7-12700KF OEM
від 11 685 грн.
i7-12700K BOX
від 14 183 грн.
i7-12700KF BOX
від 13 429 грн.
i7-12700F BOX
від 11 548 грн.
i7-12700 BOX
від 13 391 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K OEM
від 12 219 грн.
i5-13500 OEM
від 16 427 грн.
i5-14500 OEM
від 13 750 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-13700KF OEM
від 14 755 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900KF OEM
від 13 700 грн.
i5-14600KF BOX
від 12 826 грн.
i5-14600K BOX
від 13 399 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 480 грн.
i7-13700F OEM
від 15 042 грн.
i5-13500 BOX
від 13 826 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12400T OEM
від 15 017 грн.
i5-13400 OEM
від 13 777 грн.
i7-14700F OEM
від 15 523 грн.
i9-12900K BOX
від 14 299 грн.
i9-12900KF BOX
від 16 975 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i5-12600 BOX
від 16 544 грн.
i7-13700 BOX
від 15 349 грн.
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
i7-13700F BOX
від 15 400 грн.
i5-13400 BOX
від 12 699 грн.
i7-14700F BOX
від 15 224 грн.
i5-14400 BOX
від 11 569 грн.

Лучше брать этот, т.к. k-версия не особо даст мощи и стоит на 10k дороже
26 лютого 2022, 17:44 #
Переваги:Мощный, на будущее хороший выбор

Недоліки:-

Коментар:Не особо греется, водянка не нужна

Автор:Intel_core_i7_100700KSMB

Отличный проц
29 березня 2022, 22:00 #
Переваги:Крутой

Недоліки:Нет

Коментар:Мощнейший проц

Автор:AmuN-Ra K  пользуюсь Intel i7-12700KF OEM кілька місяців

16 417 грн.
Лоток для процесора INTEL Core i7-12700F (CM8071504555020)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-12700F OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Alder Lake (i7-12700F OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Alder Lake (i7-12700F OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія