шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Raptor Lake [i7-13700F BOX]

Конфігурації і ціни 191Відгуки1Обговорення12Корисне5Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Raptor Lake (i7-13700F BOX) за ціною від 15400 грн.
Відео 16Фото 4

Серия Intel Core i7 Raptor Lake

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Intel Core i7 Raptor Lake 8
Где купить? [i7-13700F BOX]
Характеристики [i7-13700F BOX]
СеріяCore i7
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер16 cores
Performance8 cores
Efficient8 cores
Кількість потоків24 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.1 ГГц
Efficient-core Base1.5 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.2 ГГц
Performance-core Max5.1 ГГц
Efficient-core Max4.1 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L330 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)219 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark41432 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  20000 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900K BOX
від 14 299 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-13700 BOX
від 15 349 грн.
i9-12900KF BOX
від 16 975 грн.
i7-13700F OEM
від 15 030 грн.
i9-12900KF OEM
від 13 700 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i7-13700KF OEM
від 14 755 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700K BOX
від 14 183 грн.
i7-12700KF BOX
від 13 429 грн.
i7-14700F BOX
від 15 207 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K BOX
від 13 399 грн.
Intel Core i9 Raptor...
i9-14900F BOX
від 16 599 грн.
i7-14700KF BOX
від 15 924 грн.
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
i7-12700 OEM
від 15 451 грн.
i5-12600 BOX
i5-13500 OEM
від 16 427 грн.
i7-12700F OEM
від 16 417 грн.
i9-13900KF OEM
від 15 815 грн.
Intel Xeon E Raptor ...
E-2434 OEM
від 19 607 грн.
i7-12700F BOX
від 11 548 грн.
i5-13500 BOX
від 13 999 грн.
i7-12700 BOX
від 13 391 грн.
i5-12400T OEM
від 15 017 грн.
i7-14700F OEM
від 14 799 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 480 грн.
i5-14500 OEM
від 12 500 грн.
i5-14600 OEM
від 18 969 грн.
i5-14600K OEM
від 11 797 грн.

отличная модель, очень понравилось
27 березня 2023, 19:56 #
Переваги:На сегодняшний день нет задачи с которой бы этот процессор не справился

Недоліки:Не обнаружены

Коментар:Игры, стриминг, фотошоп, 3D моделирование, монтаж, рендеринг — всё ему нипочём, мега круто и стабильно работает, Intel отлично постарались.
Никакого андервольтинга не производил, процессор работает в стоковом режиме, без проблем бустится до 5.4 ГГц, в качестве охлаждения использую Asus ROG Ryuo III 360 ARGB, температуры в простое 34-42 °C, а во время стриминга игры и рендеринга видео 52-57 °C.

Автор:Michel  пользуюсь Intel i7-13700K BOX кілька місяців

Артем Головченко15 квітня 2023, 16:10
inte і3, і5, і7, і9 нового покоління потужніші і менш гарячі ніж AMD Ryzen 3, Ryzen 5, Ryzen 7 , Ryzen 9 нового покоління! Але відео ядра в процесорах кращі у AMD!
MichelАртем Головченко17 квітня 2023, 20:15
Возможно. Но какой % людей покупающих процессоры Intel с индексом K использует их без видеокарты?
ДмитрийАртем Головченко30 серпня 2023, 08:20
X3D передают привет. На счет "менш гарячіші" - это вы про жор под 250 ватт? Или о том что с ними только водянки справляются?
rotebaniy Дмитрий8 березня 2025, 04:22
Ты будешь ставить башню за 1500грн на проц за 13000?)
Intel Core i7-13700K Review
Intel Core i7-13700K Review - Great at Gaming and Applications
Intel Core i7-13700K Review: Core i9 Gaming at i7 Pricing
від 15 400  до 23 123 грн.
Процесор Intel Core i7 13700F 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700F) BX8071513700F
Click.ua (Київ)
16 854 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-13700F (BX8071513700F)
Justbuy.com.ua (Київ)
16 419 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i7-13700F BOX (BX8071513700F) BX8071513700F
FOXTROT.UA (Київ)
16 940 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-13700F (BX8071513700F) BX8071513700F
Openshop.ua (Київ)
16 572 грн.
← купити
Intel Core i7-13700F (BX8071513700F)
Цифра (Київ)
17 218 грн.
← купити
Intel Core i7-13700F (BX8071513700F)
Stls.store (Київ)
17 380 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i7 13700F (BX8071513700F) BX8071513700F
Itbox.ua (Київ)
← купити
INTEL BX8071513700F
Mallprix.com (Київ)
16 731 грн.
← купити
Intel Core i7-13700F (BX8071513700F) BX8071513700F
Luckylink.kiev.ua (Київ)
16 180 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-13700F s1700 Box (BX8071513700F) BX8071513700F
Jabko.ua (Львів)
16 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-13700F BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Raptor Lake (i7-13700F BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Raptor Lake (i7-13700F BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія