шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Raptor Lake [i7-13700KF BOX]

Конфігурації і ціни 191Відгуки1Обговорення12Корисне5Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Raptor Lake (i7-13700KF BOX) за ціною від 20864 грн.
Відео 16Фото 4

Серия Intel Core i7 Raptor Lake

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Intel Core i7 Raptor Lake 8
Характеристики [i7-13700KF BOX]
СеріяCore i7
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер16 cores
Performance8 cores
Efficient8 cores
Кількість потоків24 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.4 ГГц
Efficient-core Base2.5 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.4 ГГц
Performance-core Max5.3 ГГц
Efficient-core Max4.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L330 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)253 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark46712 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  24000 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900KS BOX
від 16 998 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-13700K BOX
від 15 699 грн.
i9-12900KF BOX
від 16 975 грн.
i7-13700F BOX
від 15 400 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i9-12900KF OEM
від 12 359 грн.
Intel Core i9 Raptor...
i9-13900KF BOX
від 21 519 грн.
i7-14700K BOX
від 19 008 грн.
i7-14700KF BOX
від 15 924 грн.
i9-14900F BOX
від 16 599 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K BOX
від 13 399 грн.
i9-14900 BOX
від 19 812 грн.
i9-13900F BOX
від 15 090 грн.
i7-14700 BOX
від 18 790 грн.
i7-14700F BOX
від 15 224 грн.
i9-13900K OEM
від 17 675 грн.
i9-13900KF OEM
від 15 815 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
i7-14700K OEM
від 16 999 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 480 грн.
i9-14900KF OEM
від 18 015 грн.
Intel Xeon E Raptor ...
E-2434 OEM
від 19 607 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
E-2436 OEM
від 22 944 грн.
i7-14700 OEM
від 20 691 грн.
i5-14600 OEM
від 18 969 грн.
i7-14700F OEM
від 14 799 грн.

отличная модель, очень понравилось
27 березня 2023, 19:56 #
Переваги:На сегодняшний день нет задачи с которой бы этот процессор не справился

Недоліки:Не обнаружены

Коментар:Игры, стриминг, фотошоп, 3D моделирование, монтаж, рендеринг — всё ему нипочём, мега круто и стабильно работает, Intel отлично постарались.
Никакого андервольтинга не производил, процессор работает в стоковом режиме, без проблем бустится до 5.4 ГГц, в качестве охлаждения использую Asus ROG Ryuo III 360 ARGB, температуры в простое 34-42 °C, а во время стриминга игры и рендеринга видео 52-57 °C.

Автор:Michel  пользуюсь Intel i7-13700K BOX кілька місяців

Артем Головченко15 квітня 2023, 16:10
inte і3, і5, і7, і9 нового покоління потужніші і менш гарячі ніж AMD Ryzen 3, Ryzen 5, Ryzen 7 , Ryzen 9 нового покоління! Але відео ядра в процесорах кращі у AMD!
MichelАртем Головченко17 квітня 2023, 20:15
Возможно. Но какой % людей покупающих процессоры Intel с индексом K использует их без видеокарты?
ДмитрийАртем Головченко30 серпня 2023, 08:20
X3D передают привет. На счет "менш гарячіші" - это вы про жор под 250 ватт? Или о том что с ними только водянки справляются?
rotebaniy Дмитрий8 березня 2025, 04:22
Ты будешь ставить башню за 1500грн на проц за 13000?)
Intel Core i7-13700K Review
Intel Core i7-13700K Review - Great at Gaming and Applications
Intel Core i7-13700K Review: Core i9 Gaming at i7 Pricing
20 864 грн.
Процесор Intel Core i7-13700KF (BX8071513700KF)
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-13700KF BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Raptor Lake (i7-13700KF BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Raptor Lake (i7-13700KF BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія