шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i9 Alder Lake [i9-12900KF BOX]

Конфігурації і ціни 141Відгуки  Обговорення1Корисне3Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i9 Alder Lake (i9-12900KF BOX) за ціною від 16975 грн.
Відео 12Фото 2

Серия Intel Core i9 Alder Lake

Модифікації Intel Core i9 Alder Lake 5
Где купить? [i9-12900KF BOX]
Характеристики [i9-12900KF BOX]
СеріяCore i9
Кодова назваAlder Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер16 cores
Performance8 cores
Efficient8 cores
Кількість потоків24 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.2 ГГц
Efficient-core Base2.4 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.2 ГГц
Performance-core Max5.1 ГГц
Efficient-core Max3.9 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L330 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)241 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark41462 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  21000 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900K BOX
від 14 299 грн.
i9-12900KS BOX
від 16 998 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-13700KF BOX
від 20 864 грн.
i7-13700F BOX
від 15 400 грн.
i7-13700 BOX
від 15 349 грн.
i9-12900KF OEM
від 12 359 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i7-13700KF OEM
від 14 755 грн.
i7-13700F OEM
від 15 042 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700K BOX
від 14 183 грн.
i7-12700KF BOX
від 13 429 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K BOX
від 13 399 грн.
Intel Core i9 Raptor...
i9-14900F BOX
від 16 599 грн.
i7-14700KF BOX
від 15 924 грн.
i9-13900F BOX
від 15 090 грн.
i7-14700F BOX
від 15 224 грн.
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
i9-13900KF OEM
від 15 815 грн.
i7-12700 OEM
від 15 451 грн.
i7-12700F OEM
від 16 417 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 480 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
Intel Xeon E Raptor ...
E-2434 OEM
від 19 607 грн.
i5-12600 BOX
i5-13500 OEM
від 16 427 грн.
i7-14700F OEM
від 15 523 грн.
i5-14500 OEM
від 13 750 грн.
i5-14600 OEM
від 18 969 грн.

Intel Core i9-12900KS Review: The Fastest Gaming Chip Ever
Intel Core i9-12900KS Review - The Best Just Got Better
Думки про Intel Core i9-12900K (ft. ASUS)
ОглядиAlder Lake у цілому і Intel Core i9-12900K зокрема — це неймовірний крок вперед для Intel, і доказ того, що конкуренція Лізи Су і Пєта Гелсінгера буде видовищем, котре вам не захочеться пропустити.
від 16 975  до 21 763 грн.
Процесор Intel Core i9-12900KF (BX8071512900KF) BX8071512900KF
Openshop.ua (Київ)
17 920 грн.
← купити
Intel Core i9-12900KF (BX8071512900KF) BX8071512900KF
Luckylink.kiev.ua (Київ)
16 975 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-12900KF (BX8071512900KF)
Redprice.sale (Львів)
18 370 грн.
← купити
Intel Core i9-12900KF 3.2GHz BOX (BX8071512900KF)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 774 грн.
← купити
Intel Core i9-12900KF (BX8071512900KF)
Cthp.net.ua (Київ)
17 185 грн.
← купити
Intel Core i9-12900KF BX8071512900KF
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
17 409 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-12900KF (BX8071512900KF)
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 280 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 12900KF (BX8071512900KF)
Q-techno.com.ua (Київ)
18 324 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-12900KF (BX8071512900KF) BX8071512900K
Game-shop.com.ua (Київ)
17 299 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 12900KF LGA 1700 (BX8071512900KF)
MAUDAU (Київ)
21 763 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i9-12900KF BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i9 Alder Lake (i9-12900KF BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i9 Alder Lake (i9-12900KF BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія