шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i9 Raptor Lake [i9-13900F BOX]

Конфігурації і ціни 212Відгуки1Обговорення2Корисне13Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i9 Raptor Lake (i9-13900F BOX) за ціною від 15090 грн.
Відео 14Фото 4

Серия Intel Core i9 Raptor Lake

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Intel Core i9 Raptor Lake 7
Где купить? [i9-13900F BOX]
Характеристики [i9-13900F BOX]
СеріяCore i9
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків32 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2 ГГц
Efficient-core Base1.5 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.6 ГГц / одного ядра /
Частота TurboBoost Max 3.05.5 ГГц
Performance-core Max5.2 ГГц
Efficient-core Max4.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)219 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark56768 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  24000 грн.
Intel Core i9 Raptor...
i9-13900KF BOX
від 21 519 грн.
i9-14900F BOX
від 16 599 грн.
i9-14900 BOX
від 19 812 грн.
i9-13900K OEM
від 17 675 грн.
i9-13900KF OEM
від 15 815 грн.
i9-14900KF OEM
від 18 015 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-13700KF BOX
від 20 864 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900KS BOX
від 16 998 грн.
i7-13700K BOX
від 15 699 грн.
i9-12900KF BOX
від 16 975 грн.
i7-13700F BOX
від 15 400 грн.
i7-14700K BOX
від 19 008 грн.
i7-14700KF BOX
від 15 924 грн.
i7-14700 BOX
від 18 790 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K BOX
від 13 399 грн.
i7-14700F BOX
від 15 224 грн.
Intel Xeon E Raptor ...
E-2434 OEM
від 19 607 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i9-12900KF OEM
від 12 359 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
E-2436 OEM
від 22 944 грн.
i7-14700K OEM
від 16 999 грн.
i7-14700 OEM
від 20 691 грн.
i5-14600 OEM
від 18 969 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 480 грн.
i7-14700F OEM
від 14 799 грн.

хорошая модель, понравилось
17 квітня 2023, 09:50 #
Переваги:Супер быстрый

Недоліки:Брал в рассрочку перед НГ на 6 месяцев.
Эта "Стерва" греется не по детски. Пришлось в биосе изменить максимальную температуру при работе. Так как Андервольтинг не помог.

Коментар:Собрал пк
z790
Rtx 4080
Nzxt kraken x73
Ddr5 6400 16gb X 4шт
phanteks 1000w
И т.д.
Но столкнулся с проблемой, а именно температурой. 100 градусов при работе в 3 д макс.
Пришлось сбивать частоту работы процессора до 5100.
Теперь не знаю, был ли смысл покупать мерседес, если двигатель от тайоты.

Автор:Жомарт

Ф л6 травня 2023, 17:47
У вас есть водянка или простые вентилятори?
-Ф л20 травня 2023, 23:39
В описании указано Nzxt kraken x73
ThIsLinked28 липня 2023, 14:46
Тупой подход. Чтобы "стерву" охладить, нужно как минимум скальпировать и нанести металл. Слой термухи между крышкой и водянкой юзать минимальный. Ещё не решён вопрос, насколько качественный процесс обмена тепла и радиатора – водух внутри, хладагент и т.д.
А вообще нужен кастомный охлад, мощная помпа, резервуар для решения вопроса лишнего воздуха и открытым кристалом. И минимум радиатор на 4 вертушки (3, если радиатор фулл-медный).
Видимо людишки не понимают, что только в случае макс. теплообмена, можно получить макс. теплоотвод.
ВітяThIsLinked24 липня 2024, 20:31
А ти в курсі що жидкий метал покапает на материнку? Не чув таке?
Віктор11 серпня 2023, 11:37
хоча б зробити андервольтінг через core voltage offset
vano1 квітня 2025, 12:15
Щось тут не так - наскільки розумію, дано процесор 13900T з TDP 35W, 112 W max, і водяне охолодження NZXT Kraken X73 з максимальним тепловідведенням 350 W, і температура процесора 100 градусів.
Огляд процесора Intel Core i9-13900F
Intel Core i9-13900K Review - Power-Hungry Beast
Intel Core i9-13900K Review
від 15 090  до 27 432 грн.
Процесор Intel Core i9-13900F (BX8071513900F)
Justbuy.com.ua (Київ)
15 229 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i9-13900F BOX (BX8071513900F) BX8071513900F
FOXTROT.UA (Київ)
26 900 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-13900F (BX8071513900F) BX8071513900F
Openshop.ua (Київ)
17 118 грн.
← купити
Процесор Intel Socket 1700 Core i9-13900F 24(8 + 16) ядра 16 + 16 потоків 2 GHz + 1.5 GHz-5.6 GHz + 4.2 GHz 36 MB L3 cache 6
Nkt.ua (Київ)
20 986 грн.
← купити
Intel Core i9-13900F (BX8071513900F)
Цифра (Київ)
15 394 грн.
← купити
Intel Core i9-13900F (BX8071513900F) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 13900F (BX8071513900F) BX8071513900F
Itbox.ua (Київ)
← купити
INTEL BX8071513900F
Mallprix.com (Київ)
21 330 грн.
← купити
Intel Core i9-13900F (BX8071513900F) BX8071513900F
Luckylink.kiev.ua (Київ)
15 743 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 13900F (BX8071513900F) BX8071513900F
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i9-13900F BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i9 Raptor Lake (i9-13900F BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i9 Raptor Lake (i9-13900F BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія