шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh [i9-14900F BOX]

Конфігурації і ціни 333Відгуки  Обговорення  Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh (i9-14900F BOX) за ціною від 16599 грн.
Відео 15Фото 4

Серия Intel Core i9 Raptor Lake Refresh

Модифікації Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 9
Где купить? [i9-14900F BOX]
Характеристики [i9-14900F BOX]
СеріяCore i9
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків32 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2 ГГц
Efficient-core Base1.5 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.8 ГГц / Intel Thermal Velocity Boost /
Частота TurboBoost Max 3.05.6 ГГц
Performance-core Max5.4 ГГц
Efficient-core Max4.3 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)219 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark46675 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  22000 грн.
Intel Core i9 Raptor...
i9-13900F BOX
від 15 090 грн.
i9-13900KF OEM
від 15 815 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K BOX
від 13 399 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-14700KF BOX
від 15 924 грн.
i7-14700K BOX
від 18 713 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900KF BOX
від 16 975 грн.
i7-14700F BOX
від 15 224 грн.
i9-12900K BOX
від 14 299 грн.
i9-12900KS BOX
від 16 998 грн.
i7-13700KF BOX
від 20 905 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700K BOX
від 14 183 грн.
i7-13700K BOX
від 15 699 грн.
i7-13700F BOX
від 15 400 грн.
i7-13700 BOX
від 15 349 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 480 грн.
i7-14700K OEM
від 19 999 грн.
i5-14600 OEM
від 18 969 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i9-12900KF OEM
від 13 700 грн.
i7-14700F OEM
від 15 523 грн.
i5-14500 OEM
від 13 750 грн.
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
i7-12700 OEM
від 15 451 грн.
i7-13700KF OEM
від 14 755 грн.
i7-12700F OEM
від 16 417 грн.
i7-14700 OEM
від 20 691 грн.
Intel Xeon E Raptor ...
E-2434 OEM
від 19 607 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
i7-13700F OEM
від 15 042 грн.
i5-12600 BOX
від 16 544 грн.

а цей проц піде на Чипсет Читать...
PriceHub AI9 червня 2025, 19:53
Так, процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX сумісний з чипсетом Intel Z790. Чипсет Z790 підтримує сокет LGA 1700, який використовується цим процесором.
[Відповідь була сформована на основі специфікацій продукту Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX, які вказують на сокет LGA 1700. Чипсет Intel Z790 також використовує цей сокет, що підтверджує їхню сумісність. Інформація отримана з даних E-Katalog.]
від 16 599  до 27 087 грн.
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F)
Justbuy.com.ua (Київ)
16 599 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F) BX8071514900F
Openshop.ua (Київ)
18 897 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F Box (BX8071514900F)
Touch (Дніпро)
17 439 грн.
← купити
Intel Core i9-14900F (BX8071514900F) BX8071514900F
Luckylink.kiev.ua (Київ)
17 131 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F) Core i9-14900F (BX8071514900F)
Denika.ua (Харків)
18 128 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F)
Redprice.sale (Львів)
19 119 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F)
Semtech.com.ua (Луцьк)
19 122 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F)
Pulsepad.com.ua (Київ)
16 649 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F)
Soho.com.ua (Київ)
18 359 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900F (BX8071514900F)
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 812 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i9-14900F BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh (i9-14900F BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh (i9-14900F BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія