шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x8GB [IR4DFK2/16]

Конфігурації і ціни 50Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x8GB (IR4DFK2/16) за ціною від 7213 грн.

Серия INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x8GB

Модифікації INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x8GB 2
Где купить? [IR4DFK2/16]
Характеристики [IR4DFK2/16]
Колір
Об'єм пам'яті
2 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  8500 грн.
PNY XLR8 DDR4 2x8GB
MD16GK2D4360 018LP
від 7 593 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216AD
від 7 259 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4163216AD
Patriot Memory Viper...
PVE2416G320C 8K
від 6 689 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/16GDC
від 7 094 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 16AD
від 7 306 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP016GXLZU32 0BDI
від 7 902 грн.
PVE416G300C6 KBL
від 7 971 грн.
PVS416G360C7 K
від 6 781 грн.
PVS416G320C6 K
від 8 173 грн.
SP016GXLZU32 0BDD
від 8 307 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK16GX4M2E3 200C16
від 6 199 грн.
SP016GXLZU32 0BDC
від 6 965 грн.
Lexar THOR Gaming DD...
LD4BU008G-R3 200GDXG
від 6 271 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3600C18D- 16GVK
від 6 500 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3600C18D- 16GTZR
від 7 299 грн.
F4-3200C16D- 16GVKB
від 6 458 грн.
CMK16GX4M2B3 200C16
від 6 699 грн.
CMK16GX4M2B3 000C15
від 8 240 грн.
G.Skill Flare X (for...
F4-3200C16D- 16GFX
Exceleram Black Sark...
ED4163222AD
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DHE2/16
від 7 213 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4163222AD
EKBLUE416322 2AD
ATRIA Fly DDR4 2x8GB
UAT43200CL18 BK2/16
від 6 256 грн.
INTELIGENTES DDR4 2x...
IU4DFF2/16
від 5 999 грн.
G.Skill Aegis DDR4 2...
F4-3200C16D- 16GIS
від 6 299 грн.
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3200D464 L16SA/16GDC
від 6 643 грн.
F4-3000C16D- 16GISB
від 6 228 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4163222AD

від 7 213  до 9 520 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/16) IR4DFK2/16
Itbox.ua (Київ)
7 528 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/16)
Nkt.ua (Київ)
7 266 грн.
← купити
Набір INTELIGENTES DDR4 16GB 3200 MHz Resistance (IR4DFK2/16) IR4DFK2/16
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IR4DFK2/16
Mallprix.com (Київ)
7 371 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/16) IR4DFK2/16
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/16) IR4DFK2/16
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/16) IR4DFK2/16
Comtrading.ua (Київ)
7 244 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK2/16) 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4D
Denika.ua (Харків)
7 416 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR4 INTELIGENTES 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK2/16)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 705 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2 IR4DFK2/16
icom.net.ua (Київ)
7 213 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IR4DFK2/16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x8GB (IR4DFK2/16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x8GB (IR4DFK2/16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія