шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 1x32GB [IR5BII1/32]

Конфігурації і ціни 59Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 1x32GB (IR5BII1/32) за ціною від 20459 грн.

Серия INTELIGENTES Re:sistance DDR5 1x32GB

Модифікації INTELIGENTES Re:sistance DDR5 1x32GB 2
Где купить? [IR5BII1/32]
Характеристики [IR5BII1/32]
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 32GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
5200 MT/s
Пропускна здатність
41600 МБ/с
Схема таймінгів
42-42-42-84
First Word Latency
16.15 нс
Робоча напруга
1.1 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  28000 грн.

від 20 459  до 30 220 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 5200 MHz CL42 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5BII1/32) IR5BII1/32
Itbox.ua (Київ)
24 599 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 5200 MHz CL42 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5BII1/32)
Nkt.ua (Київ)
23 952 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES Resistance 32GB DDR5 5200MHz (IR5BII1/32) IR5BII1/32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IR5BII1/32
Mallprix.com (Київ)
23 904 грн.
← купити
INTELIGENTES 32 GB DDR5 5200 MHz Resistance (IR5BII1/32) IR5BII1/32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
23 541 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 5200 MHz CL42 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5BII1/32) IR5BII1/32
Comtrading.ua (Київ)
23 176 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 5200 MHz CL42 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5BII1/32) IR5BII1/32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 5200 MHz CL42 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5BII1/32) IR5BII1/32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 32 GB DDR5 5200 MHz Resistance (IR5BII1/32) 32 GB DDR5 5200 MHz Resistance (IR5BII1/32)
Denika.ua (Харків)
24 234 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 INTELIGENTES 32 GB DDR5 5200 MHz Resistance (IR5BII1/32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
24 465 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IR5BII1/32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 1x32GB (IR5BII1/32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 1x32GB (IR5BII1/32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія