шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB [IS4BHC1/16]

Конфігурації і ціни 74Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB (IS4BHC1/16) за ціною від 3817 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB 3
Где купить? [IS4BHC1/16]
Характеристики [IS4BHC1/16]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
2400 MT/s
Пропускна здатність
19200 МБ/с
Схема таймінгів
17-17-17
First Word Latency
14.17 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  4600 грн.
INTELIGENTES DDR4 SO...
IS4CHD1/16
від 3 834 грн.
Crucial DDR4 SO-DIMM...
CT16G4SFD824 A
від 3 580 грн.
Kingston ValueRAM SO...
KCP424SD8/16
від 4 290 грн.
Samsung DDR4 SO-DIMM
M471A2K43BB1 -CRC
від 3 820 грн.
Apacer ES DDR4 SO-DI...
ES.16G2V.GNH
від 3 799 грн.
Samsung M471 DDR4 SO...
M471A2K43DB1 -CTD
від 3 490 грн.
Exceleram SO-DIMM DD...
E416269S
від 4 140 грн.
M471A2K43CB1 -CTD
від 3 590 грн.
Samsung DDR4 SO-DIMM
M471A2K43CB1 -CRC
від 3 520 грн.
Hynix HMA SO-DIMM DD...
HMA82GS6AFR8 N-VK
від 3 390 грн.
HMA82GS6AFR8 N-UH
AMD R7 Performance S...
R7416G2400S2 S-U
KCP426SD8/16
від 3 530 грн.
KVR26S19D8/1 6
від 4 090 грн.
CT16G4SFS826 6
від 4 240 грн.
CT16G4SFD826 6
від 3 780 грн.
KVR26S19S8/1 6
від 3 950 грн.
CT16G4S24AM
Micron DDR4 SO-DIMM ...
MTA16ATF2G64 HZ-2G6
від 3 670 грн.
MTA16ATF2G64 HZ-2G3
Kingston KCP ValueRA...
KCP426SS8/16
Dell Precision Mobil...
SNPCRXJ6C/16 G
від 3 690 грн.
CT16G4S266M
від 3 680 грн.
CT16G4SFRA26 6
від 3 858 грн.
G.Skill Ripjaws DDR4...
F4-2400C16S- 8GRS
від 4 109 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G266681 S
від 4 076 грн.
PSD48G240081 S
від 4 062 грн.
IS4CHD1/8
від 4 031 грн.
CT4G4SFS8266
від 3 891 грн.
GOODRAM DDR4 SO-DIMM...
GR2666S464L1 9S/8G
від 3 400 грн.

від 3 817  до 5 172 грн.
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16) IS4BHC1/16
Itbox.ua (Київ)
3 934 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16)
Nkt.ua (Київ)
3 851 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES SoDIMM DDR4 16GB 2400MHz (IS4BHC1/16) IS4BHC1/16
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IS4BHC1/16
Mallprix.com (Київ)
3 883 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (IS4BHC1/16) 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (IS4BHC1/16)
Denika.ua (Харків)
3 875 грн.
← купити
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 018 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16) IS4BHC1/16
Comtrading.ua (Київ)
3 952 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16) IS4BHC1/16
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16) IS4BHC1/16
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IS4BHC1/16) IS4BHC1/16
icom.net.ua (Київ)
3 817 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IS4BHC1/16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB (IS4BHC1/16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB (IS4BHC1/16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія