шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x8GB [IS4DHE1/8]

Конфігурації і ціни 35Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x8GB (IS4DHE1/8) за ціною від 2699 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x8GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x8GB 2
Где купить? [IS4DHE1/8]
Характеристики [IS4DHE1/8]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3400 грн.

від 2 699  до 3 972 грн.
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/8) IS4DHE1/8
Itbox.ua (Київ)
2 890 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 8GB SoDIMM DDR4 3200 MHz (IS4DHE1/8) IS4DHE1/8
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/8)
Nkt.ua (Київ)
2 845 грн.
← купити
INTELIGENTES IS4DHE1/8
Mallprix.com (Київ)
2 884 грн.
← купити
Оперативна памʼять INTELIGENTES DDR4 8GB 1x8GB 3200MHz (IS4DHE1/8) IS4DHE1/8
Jabko.ua (Львів)
2 699 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (IS4DHE1/8) 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (IS4DHE1/8)
Denika.ua (Харків)
2 847 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/8) IS4DHE1/8
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/8)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 984 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/8) IS4DHE1/8
Comtrading.ua (Київ)
2 997 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/8) IS4DHE1/8
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IS4DHE1/8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x8GB (IS4DHE1/8). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x8GB (IS4DHE1/8) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія