шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x8GB [IU4DFF1/8]

Конфігурації і ціни 61Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x8GB (IU4DFF1/8) за ціною від 2880 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 1x8GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 1x8GB 4
Где купить? [IU4DFF1/8]
Характеристики [IU4DFF1/8]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-20-20
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  4700 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1C
від 4 200 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-3200C16S- 8GIS
від 3 202 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/8
від 2 093 грн.
Samsung SEC DDR4 1x8GB
K4A8G085W-BC DE
від 4 140 грн.
AGI DDR4 1x8GB
AGI320008UD1 38-ST
від 2 499 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1P
від 3 817 грн.
A-Data DDR4 1x8GB
AD4U32008G22 -SGN
від 4 355 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081
від 4 154 грн.
Crucial Value DDR4 1...
CT8G4DFRA32A
від 2 659 грн.
Silicon Power DDR4 1...
SP008GBLFU32 0X02
від 3 763 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E40832A
від 2 809 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S8/8
від 2 999 грн.
Wibrand DDR4 1x8GB
WI3200DDR4D/ 8GB
від 2 523 грн.
GOODRAM DDR4 1x8GB
GR3200D464L2 2S/8G
від 2 775 грн.
PrologiX DDR4 1x8GB
PRO8GB3200D4
від 2 779 грн.
ATRIA DDR4 1x8GB
UAT43200CL22 K1/8
від 3 235 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP008GXLZU32 0BSI
від 4 286 грн.
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DFK1/8
від 3 886 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4083216A
від 3 881 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4083216A
від 3 963 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/8G
від 3 524 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS48G320C6
від 4 437 грн.
SP008GXLZU32 0BSC
від 4 511 грн.
SP008GXLZU32 0BSD
від 4 304 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK40832 22A
від 3 834 грн.
EKBLACK40832 16A
від 3 974 грн.
Hynix HMA DDR4 1x16GB
HMA82GU6DJR8 N-XN
Dato DDR4 1x16GB
DT16G4DLDND3 2
від 4 006 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DHE1/16
від 4 000 грн.

від 2 880  до 4 544 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF1/8)
Nkt.ua (Київ)
3 992 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF1/8) IU4DFF1/8
Comtrading.ua (Київ)
4 129 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 8gb 3200 MHz inteligentes (iu4dff1/8)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 190 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF1/8) IU4DFF1/8
Brain.com.ua (Київ)
2 880 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Inteligentes DDR4 1x8GB (IU4DFF1/8) IU4DFF1/8
Ktc.ua (Рівне)
4 079 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR4 INTELIGENTES 8 GB DDR4 3200 MHz (IU4DFF1/8)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 382 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 8 GB DDR4 3200 MHz (IU4DFF1/8) 8 GB DDR4 3200 MHz (IU4DFF1/8)
Denika.ua (Харків)
4 544 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 8GB 3200 MHz (IU4DFF1/8)
MAUDAU (Київ)
4 000 грн.
← купити
INTELIGENTES Оперативна память INTELIGENTES 8GB DDR4 3200 MHz CL16 (IU4DFF1/8)
MTA.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 8GB 3200 MHz (IU4DFF1/8) IU4DFF1/8
Compx.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IU4DFF1/8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x8GB (IU4DFF1/8). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x8GB (IU4DFF1/8) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія