шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x8GB [IU4DHE2/16]

Конфігурації і ціни 107Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x8GB (IU4DHE2/16) за ціною від 5999 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 2x8GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 2x8GB 4
Где купить? [IU4DHE2/16]
Характеристики [IU4DHE2/16]
Об'єм пам'яті
2 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7500 грн.

від 5 999  до 7 892 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DHE2/16) IU4DHE2/16
Itbox.ua (Київ)
6 241 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DHE2/16)
Nkt.ua (Київ)
6 081 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (IU4DHE2/16) 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (IU4DHE2/16)
Denika.ua (Харків)
6 574 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DHE2/16) IU4DHE2/16
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Оперативна пам'ять INTELIGENTES 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (IU4DHE2/16)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 292 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 16gb (2x8GB) 3200 MHz inteligentes (iu4dhe2/16)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 360 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 16GB (2x8) 3200MHz (IU4DHE2/16)
MAUDAU (Київ)
← купити
INTELIGENTES DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz (IU4DHE2/16) Оперативна пам\'ять DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz (IU4DHE2/16)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz (IU4DHE2/16)
Rozetka.ua (Київ)
6 518 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DHE2/16)
MAUDAU (Київ)
7 295 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IU4DHE2/16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x8GB (IU4DHE2/16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x8GB (IU4DHE2/16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія