шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Intertool (тип)
гвинтовий (ромбоподібний)
підкатний
трансмісійна стійка
підкатний кран

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити домкрат Intertool GT0028 за ціною від 1949 грн.

Характеристики та опис Intertool GT0028

Макс. висота підйому (мм): 440; Мін. висота підхоплення (мм): 235; Макс. навантаження (т): 20; Механізм підйому: гідравлічний; Тип: пляшковий
Тип
пляшковий
Механізм підйому
гідравлічний
Макс. навантаження
20 т
Мін. висота підхоплення
235 мм
Макс. висота підйому
440 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на продукт с официального сайта
ІншеIntertool GT0028
від 1 949  до 3 061 грн.
Домкрат автомобільний гідравлічний Intertool 20 т х 440 мм одноштоковий GT0028
MAUDAU (Київ)
2 263 грн.
← купити
Домкрат гідравлічний Intertool 20 т х 440 мм одноштоковий (GT0028)
Rozetka.ua (Київ)
3 061 грн.
← купити
Домкрат гідравлічний Intertool 20 т х 440 мм одноштоковий (GT0028)
Rozetka.ua (Київ)
2 616 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 20т, 242-452 мм INTERTOOL GT0028
Rozetka.ua (Київ)
2 078 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 20 т INTERTOOL GT0028
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Домкрат гідравлічний Intertool 20 т х 440 мм одноштоковий (GT0028)
Rozetka.ua (Київ)
2 014 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковый INTERTOOL GT0028
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 20 т, 242-452 мм INTERTOOL GT0028
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intertool GT0028, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: домкрат Intertool GT0028. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на домкрат Intertool GT0028 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія