шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни79Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Intex 26716 за ціною від 7897 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Intex 26716

Вага (кг): 41; Розміри (см): 366x366x99; Матеріал стінок: ПВХ; драбина; Продуктивність (л/год): 2006; Фільтр: картриджний;єм (м³): 8.6; Об'
Колір
Об'єм
8.6 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
366x366x99 см
Вага
41 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9500 грн.    до  16000 грн.

від 7 897  до 24 274 грн.
Басейн каркасний Intex 26716
Redprice.sale (Львів)
12 116 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26716-0,366 x 99 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
7 897 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26716 Premium (366х99 см) з картриджним фільтром та драбиною 31413
More-doma.ua (Харків)
9 245 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26716 Premium (366х99см карт. фільтр, сходи) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Басейн каркасний Intex 26716
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 119 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26716, 366х99 см, 8592 л
MAUDAU (Київ)
11 166 грн.
← купити
Intex Басейн Intex 26716
MTA.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26716 NW57541
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 763 грн.
← купити
Басейн каркасний круглий Intex 366 x 99 см з фільтром насосом і сходами (26716)
Rozetka.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26716
Tomdom.in.ua (Львів)
12 122 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 26716, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 26716. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 26716 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія