шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Intex 26720 за ціною від 11226 грн.

Характеристики та опис Intex 26720

Вага (кг): 61.1; Розміри (см): 427x427x107; Матеріал стінок: ПВХ; підстилка; тент; драбина; Продуктивність (л/год): 3785; Фільтр: картриджний;єм (м³): 12.7; Об'
Колір
Об'єм
12.7 м³
Фільтр
картриджний
3785 л/год
Додатково
драбина
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
427x427x107 см
Вага
61.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  20000 грн.

від 11 226  до 24 287 грн.
Басейн каркасний Intex 26720
Timesport.com.ua (Львів)
13 020 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26720
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 026 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 Premium (427х107 см) з картриджним фільтром, драбиною та тентом 31409
More-doma.ua (Харків)
13 459 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720-0,427 х 107 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
11 226 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 Premium (427х107см карт. фільтр, сходи, підкладка, тент) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Басейн Intex 26720 427x107 см
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
18 407 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 427 х 107 см (26720)
Rozetka.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720, 427 х 107 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 3 785 л/год, тент)
Pool.ua (Ужгород)
14 299 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26720
Redprice.sale (Львів)
13 023 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26720
Tomdom.in.ua (Львів)
13 029 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720-4, 427 х 107 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
12 874 грн.
← купити
Каркасний басейн 427 x 107 см Intex 26720 Prism Frame Pool
Rozetka.ua (Київ)
23 460 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 круглий зі сходами/тентом/підстилкою та фільтр-насосом 427x107 см 12706 л (i7-96753)
Rozetka.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 NP 427x107 см, 12706 л, з фільтр-насосом, драбиною, тентом і підстилкою
Rozetka.ua (Київ)
19 255 грн.
← купити
Круглий басейн 427х107 см, 12706 літрів, із драбиною, фільтром, тентом та підстилкою, Intex 26720
Rozetka.ua (Київ)
16 878 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26720 Ultra Frame Pool, фільтр-насос у комплекті, 427 x 107 см
Rozetka.ua (Київ)
15 899 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 1427х107 см з драбинкою, тентом та підстилкою
Rozetka.ua (Київ)
18 091 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 круглий сімейний 427 х 107 см
Rozetka.ua (Київ)
15 796 грн.
← купити
Круглий сімейний каркасний басейн Intex 26720 427 х 107 см (21-9-26720-0 New)
Rozetka.ua (Київ)
14 970 грн.
← купити
Круглий каркасний басейн Intex 26720 (427 x 107 см) Prism Frame Pool
Rozetka.ua (Київ)
15 485 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 (427х107 см) з насосом Prism Frame Сірий
Rozetka.ua (Київ)
14 880 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26720
Rozetka.ua (Київ)
14 631 грн.
← купити
Басейн каркасний, Intex 26720, фільтр-насос і сходи в комплекті, об'єм 12706 л, розмір 427*107 см
Rozetka.ua (Київ)
17 019 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex з насосом-фільтром, сходами, драбиною,тентом та підстилкою, в коробці (26720)
Rozetka.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Intex Басейн каркасний 26720 NP (1) об'єм: 12706л (90), розмір: 427х107см, сходи, насос-фільтр: 3785 л/рік, стремянка, тент,
Rozetka.ua (Київ)
16 047 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex з насосом-фільтром, сходами, в коробці (26720 NP)
Rozetka.ua (Київ)
14 515 грн.
← купити
Круглий каркасний басейн Intex 26720 + фільтр-насос, сходи, підстилка, тент 427 х 107 см Об'єм 12706 л
Rozetka.ua (Київ)
16 985 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 + фільтр-насос, сходи, підстилка, тент 427х107 см Об'єм 12706 л
Rozetka.ua (Київ)
16 944 грн.
← купити
Intex Басейн каркасний 26720 np (1) об`єм:12706л (90), розмір:427х107см, сходи, насос-фільтр: 3785 л/год, драбина, тент, під
Rozetka.ua (Київ)
17 969 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 Premium (427х107 см) з картриджним фільтром, стремянкою та тентом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каркасний басейн Intex 26720 круглий зі сходами/тентом/підстилкою та фільтр-насосом 427x107 см 12706 л (LN7-26720)
Rozetka.ua (Київ)
18 899 грн.
← купити
Каркасний круглий басейн підстилкою 427x107 см Intex 26720 з фільтром та сходами на 12706 л Сірий
Rozetka.ua (Київ)
24 287 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26720 427-107 см + фільтр-насос + сходи + підстилка + тент
Rozetka.ua (Київ)
16 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 26720, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 26720. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 26720 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія