шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити каркасний басейн Intex 26790 за ціною від 18459 грн.
Відео 2Фото 2

Характеристики та опис Intex 26790

Вага (кг): 88.1; Розміри (см): 400х200х122; Матеріал стінок: тришаровий ПВХ; драбина; Продуктивність (л/год): 2006; Фільтр: картриджний;єм (м³): 8.4; Об'
Колір
Об'єм
8.4 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Розміри
400х200х122 см
Вага
88.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  29000 грн.

від 18 459  до 38 552 грн.
Каркасний басейн Intex 26790-5, 400 х 200 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 7 900 л/год, тент)
Pool.ua (Ужгород)
28 662 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26790 (400х200х122 см) з картриджним фільтром та драбиною
More-doma.ua (Харків)
23 100 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26790 (400х200х122см карт. фільтр, сходи) Акція!
АЛЛО (Київ)
20 210 грн.
← купити
Каркасний басейн 400 x 200 x 122 см Intex 26790 Prism Frame Rectangular Pool
Rozetka.ua (Київ)
38 552 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26790 (400х200х122 см) з картриджним фільтром та драбиною 31416
More-doma.ua (Харків)
← купити
Каркасний басейн Intex 26790-0, 400 x 200 x 122 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
18 459 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26790, 400 х 200 х 122 см (басейн, драбина, фільтр 2 006 л/год)
Pool.ua (Ужгород)
20 599 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26790-4в1, 400 х 200 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
20 680 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26790-6в1, 400 х 200 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, альгенікс, хлор таблетки, тент)
Pool.ua (Ужгород)
22 682 грн.
← купити
Каркасний басейн Max Intex 26790-10в1, 400 х 200 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 3 785 л/год, картриджі, альген
Pool.ua (Ужгород)
26 474 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 26790, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 26790. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 26790 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія