шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити каркасний басейн Intex 28200 за ціною від 3445 грн.

Характеристики та опис Intex 28200

Вага (кг): 19; Розміри (см): 305х305х76; Матеріал стінок: ПВХ;єм (м³): 4.5; Об'
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Об'єм
4.5 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
305х305х76 см
Вага
19 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  5500 грн.

від 3 445  до 4 929 грн.
Каркасний басейн Intex Metal Frame 305х76 см (28200)
Stls.store (Київ)
3 802 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28200
Timesport.com.ua (Львів)
4 371 грн.
← купити
Басейн каркасний Metal Frame Pool 305х76 см 28200
More-doma.ua (Харків)
4 250 грн.
← купити
Басейн Intex з металевим каркасом 305x76 см 28200NP
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 694 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28200, 305 x 76 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
3 445 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28200 (305-76 см), 4485 л. Круглий
MAUDAU (Київ)
3 944 грн.
← купити
Intex Басейн Intex 28200-3 New Metal Frame Pool
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28200 (305-76 см), 4485 л. Круглий
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28200-3в1, 305 х 76 см (басейн, підстилка, тент)
Pool.ua (Ужгород)
4 320 грн.
← купити
Каркасний басейн Круглий Intex 28200, 305х76 см, 4485 л
MAUDAU (Київ)
4 680 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 28200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 28200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 28200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія