шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни72Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити каркасний басейн Intex 28273 за ціною від 6650 грн.

Характеристики та опис Intex 28273

Вага (кг): 40; Розміри (см): 450х220х84; Матеріал стінок: ПВХ;єм (м³): 7.1; Об'
Колір
Об'єм
7.1 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
450х220х84 см
Вага
40 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  11500 грн.

від 6 650  до 12 874 грн.
Каркасний басейн Intex Rectangular Frame Pool (28273) 450*220*84 см
Stls.store (Київ)
6 808 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273-4, 450 х 220 х 84 см (басейн, підстилка, фільтр 3 875 л/год, тент)
Pool.ua (Ужгород)
9 537 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28273
Timesport.com.ua (Львів)
8 175 грн.
← купити
Каркасний басейн INTEX, 450Х220Х84 СМ IN-28273
More-doma.ua (Харків)
8 290 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
MAUDAU (Київ)
7 434 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 450х220х84 см (Intex 28273)
Rozetka.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273-3в1, 450 х 220 х 84 см (басейн, підстилка, тент)
Pool.ua (Ужгород)
7 723 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273, 450 х 220 х 84 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
6 650 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273-5в1, 450 х 220 х 84 см (басейн, підстилка, альгенікс, хлор таблетки, тент)
Pool.ua (Ужгород)
8 727 грн.
← купити
Каркасний басейн Max Intex 28273-9в1, 450 х 220 х 84 см (басейн, підстилка, фільтр 3 785 л/год, картриджі, альгенікс, хлор т
Pool.ua (Ужгород)
12 621 грн.
← купити
Басейн каркасний від 6 років, 450x220x84 см, 28273
MAUDAU (Київ)
8 780 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28273 прямокутний із ПВХ 450 х 220 х 84 см з фільтр-насосом 3 785 л/год тентом і підстилкою Синій (21
Rozetka.ua (Київ)
12 029 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28273 прямокутний із ПВХ 450 х 220 х 84 см з чашею і каркасом Синій (21-9-28273)
Rozetka.ua (Київ)
9 289 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Басейн каркасний прямокутний INTEX 450х220х84 на 7127 л (28273)
Rozetka.ua (Київ)
8 388 грн.
← купити
Басейн каркасний INTEX 28273 на 7127 л 450х220х84 см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каркасний басейн 450 x 220 x 84 см Intex 28273-3 New (у комплекті з тентом 28039)
Rozetka.ua (Київ)
12 869 грн.
← купити
Каркасний синій басейн Intex 28273 45022084 см прямокутний матеріал чаші тришаровий ПВХ об’єм 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
11 200 грн.
← купити
Каркасний басейн синій Intex 28273 45022084 см прямокутний матеріал каркаса метал площа під монтаж 512 281 см
Rozetka.ua (Київ)
9 200 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Intex Rectangular Frame 7127 л 450х220х84 см 28273 NP
Rozetka.ua (Київ)
7 749 грн.
← купити
Каркасний Басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 Л (206978)
Rozetka.ua (Київ)
9 479 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex (28273)
Rozetka.ua (Київ)
11 547 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Intex 28273 450*220*84 см Об'єм 7127 л (i7-85314)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Басейн прямокутний каркасний Intex 28273 NP (1) 450х220х84 см, 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
12 482 грн.
← купити
Басейн каркасний прямокутний Intex, Metal Frame 450х220 см, 7427 л (28273-INT)
Rozetka.ua (Київ)
8 617 грн.
← купити
Каркасний басейн із тентом Intex, Metal Frame 450х220 см, 7127 л (28273-3 New-INT)
Rozetka.ua (Київ)
9 730 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273, 450х220х84 см, 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
7 682 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
12 069 грн.
← купити
Каркасний басейн Rectangular Frame Pool Intex 28273 (450 x 220 x 84см)
Rozetka.ua (Київ)
8 045 грн.
← купити
Каркасний басейн Rectangular Frame Pool Intex 28273-3 New (450 x 220 x 84см)
Rozetka.ua (Київ)
8 970 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex Rectangular Frame Pool 28273 450х220х84 см 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
9 702 грн.
← купити
Басейн INTEX 28273 NP каркасний, 450х220х84см, 7127л
Rozetka.ua (Київ)
9 729 грн.
← купити
Прямокутний каркасний басейн 450 х 220 х 84 см Intex 28273
Rozetka.ua (Київ)
7 500 грн.
← купити
Каркасний басейн INTEX 28273, 450 x 2207920 x 84 см
Rozetka.ua (Київ)
7 761 грн.
← купити
Прямокутний каркасний басейн Intex 28273 з чашою із ПВХ 450х220х84 см Синій (127-9-28273)
Rozetka.ua (Київ)
9 301 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28273 прямокутний на 7127 л з сталевим каркасом та чашею із ПВХ 450x220x84 см Синій (124-9-28273)
Rozetka.ua (Київ)
9 281 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
7 600 грн.
← купити
Басейн прямокутний каркасний Intex 28273 450*220*84см
Rozetka.ua (Київ)
10 986 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
10 790 грн.
← купити
Басейн каркасний прямокутний Intex 450x220x84 см (28273)
Rozetka.ua (Київ)
10 647 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Intex 28273 Інтекс 58982 Rectangular Frame Pool (450x220x84 см)
Rozetka.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273, 450x220x84 см, об'єм води: 7127 л, сталевий каркас + тришаровий ПВХ, для великої родини, блаки
Rozetka.ua (Київ)
9 309 грн.
← купити
Прямокутний каркасний басейн Intex 28273 NP. Розміром 450x220x84см, об'єм 7127л, від 6 років
Rozetka.ua (Київ)
8 225 грн.
← купити
Басейн каркасний, Intex 28273, розмір 450х220х84 см, 7127 л., для дітей віком від 6-ти років, в коробці
Rozetka.ua (Київ)
9 535 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
11 104 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (84*220*450 см., об'єм: 7127 л.)
Rozetka.ua (Київ)
7 630 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
10 058 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450 х 220 х 84 см)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 Rectangular Frame 450x220x84 см, великий сімейний прямокутний басейн для дачі та двору, металев
Rozetka.ua (Київ)
8 900 грн.
← купити
Басейн каркасний від 6 років, 450x220x84 см, 28273
Rozetka.ua (Київ)
10 643 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273, 450 х 220 х 84 см прямокутний
Rozetka.ua (Київ)
11 030 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 450х220х84 см, 7127 л, від 6-ти років 28273
Rozetka.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Каркасний Басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 Л (206978)
Rozetka.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Intex 28273, размером 45022084 см, 7127 л, синій
Rozetka.ua (Київ)
8 240 грн.
← купити
Каркасний басейн сімейний Intex 28273 450х220х84см 7127л Синій
Rozetka.ua (Київ)
9 954 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex Rectangular Frame Pool 7127 л 450 x 220 x 84 см (28273)
Rozetka.ua (Київ)
8 136 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 Прямокутний 450-220-84 см. Об'єм 7127л
Rozetka.ua (Київ)
7 777 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 Прямокутний, Розмір 450х220х84 см, Об'єм 7127 літ
Rozetka.ua (Київ)
8 086 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
12 874 грн.
← купити
Intex Басейн каркасний 28273 np (1) 450х220х84 см, 7127 л., від 6-ти років, в коробці
Rozetka.ua (Київ)
9 359 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
10 099 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex Rectangular Frame Pool 450 x 220 x 84 см прямокутний (IND-28273-3 New)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каркасний басейн Intex Rectangular Frame Pool 450 x 220 x 84 см прямокутний (IND-28273)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Басейн каркасний (6+років), 450*220*84см 28273
Rozetka.ua (Київ)
11 718 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л
Rozetka.ua (Київ)
9 358 грн.
← купити
Басейн Intex каркасний (28273), 450х220х84 см
Rozetka.ua (Київ)
11 630 грн.
← купити
Каркасний прямокутний басейн Intex 28273 450*220*84 см Об'єм 7127 л (LN7-28273)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каркасний басейн Intex 28273, 450 х 220 х 84 см
Rozetka.ua (Київ)
7 990 грн.
← купити
Каркасний басейн прямокутний Intex 28273 450х220х84 см на 7127 л Синій
Rozetka.ua (Київ)
9 719 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 28273, 450 х 220 х 84 см
Rozetka.ua (Київ)
9 224 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28273 NP 450х220х84см 7127л
Rozetka.ua (Київ)
8 737 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 28273 450х220х85 см
Rozetka.ua (Київ)
8 913 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 28273, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 28273. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 28273 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія