шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Intex 64759 за ціною від 635 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Intex 64759

Розміри (см): 203х152х25; Насос: без насоса; флокіроване покриття (велюр); Кількість повітряних камер: 1; Ребра жорсткості: поздовжні; Максимальне навантаження (кг): 273; Кількість місць: 2; Тип: матрац для відпочинку
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
273 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
203х152х25 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 635  до 1 829 грн.
Надувний матрац Intex Classic Downy Airbed синій (64759)
Stls.store (Київ)
715 грн.
← купити
Двомісний надувний матрац INTEX 64759
Dinastiya.com.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759-3, 152 х 203 х 25 см, з насосом, наматрацом (чохлом), двома подушками. Двомісний
Pool.ua (Ужгород)
1 149 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64759 203х152 см, чорно-синій DM-64759
Batutprom.com.ua (Луцьк)
1 210 грн.
← купити
Надувний матрац Intex двомісний, 64759
MAUDAU (Київ)
811 грн.
← купити
Intex Надувний матрац Intex 152 х 203 х 25 см Синій (64759)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Матрац надувний велюр Intex 64759 клапан 2 в 1 152х203х25 см Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 169 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759, 152 х 203 х 25 см. Двомісний
Pool.ua (Ужгород)
635 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
MAUDAU (Київ)
971 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64759 із ПВХ із флокованим покриттям 152х203х25 см двомісний до 273 кг Синій (33-9-64759)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Матрац надувний двомісний Intex 64759-3 з ПВХ із флокованим покриттям 152х203х25 см із насосом наматрацником-чохлом і двома
Rozetka.ua (Київ)
1 829 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759 152х203х25 см
Rozetka.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Надувний матрац Intex двухмісний 152х203х25 см Синій (64759)
Rozetka.ua (Київ)
964 грн.
← купити
Двомісний надувний матрац Intex, 152х203х25 см, Синій (64759)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац надувний двомісний велюровий Intex IN-64759 152х203х25 см Синій (SH111958)
Rozetka.ua (Київ)
1 063 грн.
← купити
Надувний матрац 203 x 152 x 25 см Intex 64759 CLASSIC DOWNY
Rozetka.ua (Київ)
1 207 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 456 грн.
← купити
Велюровий надувний матрац для відпочинку та сну Intex подвійний 152х203х25 см 64759
Rozetka.ua (Київ)
944 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Матрац Intex надувний двомісний 64759 синій
Rozetka.ua (Київ)
875 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759 двомісний (152x203x25 см)
Rozetka.ua (Київ)
1 206 грн.
← купити
Матрац надувний велюр Intex 64759 152*203*25 см
Rozetka.ua (Київ)
818 грн.
← купити
Двомісний надувний матрац Intex 64759 152x203x25 см
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Двоспальний надувний матрац Intex 203x152x25 см (64759)
Rozetka.ua (Київ)
998 грн.
← купити
Двомісний надувний матрац INTEX 64759
Rozetka.ua (Київ)
1 185 грн.
← купити
Надувний матрац для сну Intex 64759, двоспальний, 203х152х25 см (64759-RT)
Rozetka.ua (Київ)
1 126 грн.
← купити
Надувний матрац для сну Intex, двоспальний, 152х203x25 см (64759-INT)
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759 Двомісний
Rozetka.ua (Київ)
1 051 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см Intex Арт:RT8739
Rozetka.ua (Київ)
1 521 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759 152х203х25 см
Rozetka.ua (Київ)
965 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Матрац INTEX надувний 64759 велюр
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64759 двомісний із ПВХ 152х203х25 см до 273 кг Синій (127-9-64759)
Rozetka.ua (Київ)
982 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759-3 двомісний із ПВХ 152х203х25 см з ручним насосом чохлом та двома подушками Синій (127-9-64759-3
Rozetka.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Надувний двоспальний матрац Intex 64759 велюровий 152х203х25 см
Rozetka.ua (Київ)
1 246 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64759, 152 х 203 х 25 см. Двомісний
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Надувний матрац Intex двоспальний152-203-25см 64759
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64759 Двомісний
Rozetka.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
Матрац надувний Intex Велюр 203х152см синій (64759)
Rozetka.ua (Київ)
984 грн.
← купити
Надувний матрац Intex PL64759, 152 х 203 х 25 см. Двомісний
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити
Двоспальний надувний матрац Intex 64759 (152 x 203 x 25 см) Classic Downy Airbed
Rozetka.ua (Київ)
854 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64759 203х152 см, чорно-синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двомісний Надувний велюровий матрац INTEX (64759), розмір 152х203х25 см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувне ліжко Intex 152 х 203 х 25 см Синій (64759)
Rozetka.ua (Київ)
1 198 грн.
← купити
Двоспальний надувний матрац Intex 64759 (1.52 x 2.03 x 25 см) Classic Downy Airbed
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двоспальний надувний матрац, розмір 152 х 203 х 25 см. Intex 64759,
Rozetka.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Матрац Intex 152х203х25 см в кор. 37х31х11 см (64759)
Rozetka.ua (Київ)
1 177 грн.
← купити
Надувний двомісний матрац Intex 64759 152х203х25 см
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Двомісний надувний матрац Intex 64759 Classic Downy Bed 203 х 152 х 25 см Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см Intex 64759
Rozetka.ua (Київ)
1 166 грн.
← купити
Матрац надувний двомісний велюровий Intex IN-64759 152х203х25 см Синій (N111958)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац Intex надувний двомісний Intex 64759 152х203х25 см (YС1196)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64759 "Dura-Beam" (25*152*203 см, двомісний, до 272 кг)
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Надувний матрац 152 x 203 x 25 см Двомісний Intex 64759
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
Матрац надувний двомісний велюровий Intex IN-64759 152х203х25 см Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64759 двомісний (152 х 203 х 25 см)
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Надувний матрац Intex двомісний, 64759
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац надувний двомісний велюровий Intex IN-64759 152х203х25 см Синій (TB111958)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велюровий матрац Intex 64759 синій до 272кг 152-203-25см.
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 418 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 152-203-25см 64759
Rozetka.ua (Київ)
900 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Надувний матрац 64759 Classic Downy двомісний 203 x 152 x 25 см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64759 (152х203х25 см) двоспальний
Rozetka.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 471 грн.
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 203x152x25 см з флокованим покриттям (IND-64759)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний велюровий матрац Intex 64759, 152-203-25см
Rozetka.ua (Київ)
1 098 грн.
← купити
Надувний матрац, Intex (синій), 64759
Rozetka.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64759 203х152 см, чорно-синій
Rozetka.ua (Київ)
1 363 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 152 х 203 х 25 см Синій (64759)
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 64759, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Intex 64759. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Intex 64759 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія