шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL Authentics 300

Ціни72Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9
Купити аудіосистема JBL Authentics 300 за ціною від 14999 грн.
Відео 15Фото 16

Характеристики та опис JBL Authentics 300

Вага (кг): 4.9; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 196x342x180; USB для зарядки гаджетів; Виходи: Автономне живлення: акумулятор; Входи: mini-Jack (3.5 мм); інтернет радіо; підтримка Multiroom; мобільний застосунок; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant; мережеве потокове аудіо; Bluetooth: Bluetooth v5.3
Колір
Призначення
розумна колонка
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт / USB-C тільки для версії США /
Потужність системи
100 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
AirPlay
Google Cast (Chromecast)
DLNA
LAN
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth v5.3
мережеве потокове аудіо
Додатково
Amazon Alexa та Google Assistant
мобільний застосунок
підтримка Multiroom
інтернет радіо
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Габарити (ВхШхГ)
196x342x180 мм
Вага
4.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  21000 грн.

JBL Authentics 300 review: a portable wireless speaker that's ...
JBL Authentics 300 review | Tom's Guide
JBL Authentics 300 Review - Trusted Reviews
від 14 999  до 24 534 грн.
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Justbuy.com.ua (Київ)
16 030 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
GRO (Київ)
16 019 грн.
← купити
Акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Portativ.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Click.ua (Київ)
17 048 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300
Musician.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Touch (Дніпро)
18 999 грн.
← купити
Акустика Jbl Authentics 300 Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
18 599 грн.
← купити
Акустика Jbl Authentics 300 Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
15 499 грн.
← купити
JBL JBLAUTH300BLKEP
Mallprix.com (Київ)
17 122 грн.
← купити
Акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Moyo.ua (Київ)
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Megadom.net (Дніпро)
15 490 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) Black
АЛЛО (Київ)
14 999 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) Black JBLAUTH300BLKEP
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
FOXTROT.UA (Київ)
16 999 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (AUTH300BLKEP) Authentics 300 (AUTH300BLKEP)
Denika.ua (Харків)
17 302 грн.
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Tehnomart.com (Київ)
17 078 грн.
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
16 390 грн.
← купити
JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP) Authentics300Black(JBLAUTH300BLKEP)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Timesport.com.ua (Львів)
16 759 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Semtech.com.ua (Луцьк)
16 765 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Lanota.com.ua (Львів)
19 799 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) Black JBLAUTH300BLKEP
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
ТЕХНОточка (Київ)
17 816 грн.
← купити
JBL Authentics 300
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 433 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 043 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
icom.net.ua (Київ)
16 256 грн.
← купити
Акустическая система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Q-techno.com.ua (Київ)
17 301 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Nkt.ua (Київ)
16 792 грн.
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) офіційна гарантія UA 12 мiс відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
15 449 грн.
← купити
Акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
ШО (Київ)
17 599 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Jbl Authentics 300 (JblAUTH300blKEP) JBLAUTH300BLKEP
Openshop.ua (Київ)
16 933 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Skay.ua (Одеса)
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
TEHNOS.UA (Київ)
15 615 грн.
← купити
Акустика JBL Authentics 300 (Black) JBLAUTH300BLKEP
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Колонка JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Акустическая система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Game-shop.com.ua (Київ)
15 899 грн.
← купити
Мультимедійна акустика jbl Authentics 300 (jblauth300blkep)
Tviy-Dim.com (Київ)
17 921 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
MAUDAU (Київ)
22 239 грн.
← купити
JBL Акустика портативна JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) Bluetooth колонка Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Kvshop.com.ua (Київ)
17 977 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) NW56211
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 121 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP) JBLAUTH300BLKEP
Compx.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
18 727 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
Техно Їжак (Київ)
17 699 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Timesport.com.ua (Львів)
17 586 грн.
← купити
Портативна колонка JBL Authentics 300 JBLAUTH300BLKEP Black
MAUDAU (Київ)
22 499 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
MAUDAU (Київ)
20 997 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
MAUDAU (Київ)
18 149 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 чорна (JBLAUTH300BLKEP)
MAUDAU (Київ)
20 033 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) 2986519978
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
15 662 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300
Rozetka.ua (Київ)
22 119 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 з Wi-Fi та Bluetooth (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
20 320 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) [103302]
Rozetka.ua (Київ)
18 849 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
20 874 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
18 839 грн.
← купити
Мультимедійна акустика JBL Authentics 300 (AUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
19 897 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
20 908 грн.
← купити
Мультимедійна акустика jbl Authentics 300 (jblauth300blkep)
Rozetka.ua (Київ)
20 141 грн.
← купити
Портативна колонка JBL Authentics 300 JBLAUTH300BLKEP Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Authentics 300 Black (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
24 534 грн.
← купити
Портативна колонка JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
20 242 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) JBL JBLAUTH300BLKEP 920936
Rozetka.ua (Київ)
23 399 грн.
← купити
Портативна колонка JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP) Black
Rozetka.ua (Київ)
18 249 грн.
← купити
Акустична система JBL Authentics 300 (JBLAUTH300BLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Authentics 300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL Authentics 300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL Authentics 300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія