шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox 310

Ціни90Опис Відгуки6Обговорення1Корисне1
Купити аудіосистема JBL PartyBox 310 за ціною від 15699 грн.
Відео 44Фото 9

Характеристики та опис JBL PartyBox 310

Вага (кг): 17.42; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 688x326x368; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Bluetooth: Bluetooth v5.1; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 45 – 20000; Чутливість (дБ): 80
Рейтинг моделі: 3 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
240 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.1
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
688x326x368 мм
Вага
17.42 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
2
1
2
отличная модель, очень понравилось
19 січня 2021, 19:52 #
Переваги:Очень качественный и глубокий бас. Прокачивает квартиру, ангар, открытую местность. Заряжается от прикуривателя в авто. Играет реально долго. В машине использую как сабвуфер.

Недоліки:только в комплекте почему-то провода нет для авто розетки

Коментар:Такую вещь должен иметь каждый ценитель шумного отдыха :)

Не стоит своих денег, себестоимость в разы меньше наценки.
5 лютого 2022, 10:37 #
Переваги:Подсветка и функционал и автономность

Недоліки:Звук, вес, габариты, ЦЕНА. За такие деньги я своими руками сделаю лучше.

Коментар:Мало того, что звук мягко говоря не претендует на аудиофильский, так вы цену ещё и повышаете, только несообразительный купит эту колонку за эти деньги.

Подойдёт для пионеров
3 квітня 2021, 15:53 #
Переваги:Колеса

Недоліки:Ужасный звук, дешёвый пластик корпуса

Коментар:Звук отстой полный

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
від 15 699  до 24 299 грн.
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Justbuy.com.ua (Київ)
18 468 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310) JBLPARTYBOX310
GRO (Київ)
17 189 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP)
Portativ.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Click.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP)
Touch (Дніпро)
17 999 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox 310 Black Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
17 599 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox 310 Black Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Moyo.ua (Київ)
← купити
JBL JBLPARTYBOX310EU
Mallprix.com (Київ)
18 012 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Підлогова акустика JBL PartyBox 310 (Black) JBLPARTYBOX310EP
Jabko.ua (Львів)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Tomdom.in.ua (Львів)
16 971 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
16 550 грн.
← купити
Акустична система jbl PartyBox 310 Black (jblpartybox310ep)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Tehnomart.com (Київ)
17 092 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (jblPARTYBOX310) PartyBox 310 (jblPARTYBOX310)
Denika.ua (Харків)
17 023 грн.
← купити
Акустична колонка JBL Party Box 310 Black (JBLPARTYBOX310) UA JBLPARTYBOX310
Sota.store (Київ)
17 027 грн.
← купити
JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
17 593 грн.
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) PartyBox310(JBLPARTYBOX310EP)
COMFY.ua (Київ)
← купити
JBL JBL PartyBox 310
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Акустична система JBL Partybox 310 (JBLPARTYBOX310EP) Black JBLPARTYBOX310EP
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU) JBLPARTYBOX310EU
Comtrading.ua (Київ)
16 403 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP)
ТЕХНОточка (Київ)
17 669 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 736 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
icom.net.ua (Київ)
15 997 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Q-techno.com.ua (Київ)
17 021 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Nkt.ua (Київ)
16 777 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310) JBLPARTYBOX310
Gstore.com.ua (Прилуки)
18 199 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310) JBLPARTYBOX310EP
ШО (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Кібернетики (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система Jbl PartyBox 310 (JblPARTYBOX310) JBLPARTYBOX310EU
Openshop.ua (Київ)
16 690 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Skay.ua (Одеса)
20 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Gamehub.com.ua (Київ)
18 695 грн.
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) офіційна гарантія UA 12 мiс відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
15 699 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Easybay.com.ua (Київ)
16 606 грн.
← купити
Колонка JBL PARTYBOX 310
Tv-mir.com.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 EP (JBLPARTYBOX310EP)
MAUDAU (Київ)
21 127 грн.
← купити
JBL Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU) JBLPARTYBOX310EU
Kvshop.com.ua (Київ)
19 277 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310) NW01891
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 134 грн.
← купити
Акустична система JBL PARTYBOX 310 EP (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Compx.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
JBL JBLPARTYBOX310EP
Mallprix.com (Київ)
16 864 грн.
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310) JBLPARTYBOX310
Luckylink.kiev.ua (Київ)
18 539 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Comtrading.ua (Київ)
16 353 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
Q-techno.com.ua (Київ)
17 542 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
Nkt.ua (Київ)
19 332 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
MAUDAU (Київ)
18 163 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) (7137194)
MAUDAU (Київ)
18 179 грн.
← купити
Bluetooth колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) Black UA
MAUDAU (Київ)
18 066 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
MAUDAU (Київ)
18 192 грн.
← купити
Колонка портативна 2.1 JBL PartyBox 310 240 Вт Bluetooth полікарбонат/метал керування зверху IPX4 43 x 79 x 39 см (JBLPARTYB
MAUDAU (Київ)
19 032 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 бездротова колонка
MAUDAU (Київ)
20 049 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
MAUDAU (Київ)
19 729 грн.
← купити
JBL Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EU)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) jblpartybox310ep
Kvshop.com.ua (Київ)
18 377 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) (7137194) YC-7137194
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 150 грн.
← купити
Bluetooth Колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) Black UA MO-99789
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 043 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBLPARTYBOX310EP
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 162 грн.
← купити
Колонка портативна 2.1 JBL PartyBox 310, 240 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху, IPX4, 43 x 79 x 39 см (JBL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 954 грн.
← купити
Портативна акустика PartyBox 310 JBL (2000003433452)
Rozetka.ua (Київ)
21 279 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Rozetka.ua (Київ)
21 181 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black
Rozetka.ua (Київ)
21 013 грн.
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
Rozetka.ua (Київ)
18 499 грн.
← купити
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310MCEU) + Мікрофон JBL Partybox Microfoon PBM 100 Black (JBLPBM100BLK)
Rozetka.ua (Київ)
24 299 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
20 359 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
23 259 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
19 996 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU) [51756]
Rozetka.ua (Київ)
20 199 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (jblPARTYBOX310)
Rozetka.ua (Київ)
19 576 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
20 570 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 310-EP 240W RGB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 310 JBLPARTYBOX310EP Black
Rozetka.ua (Київ)
22 099 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) (7137194)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PARTYBOX 310 EP (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
23 308 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Rozetka.ua (Київ)
22 570 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
21 728 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP) JBL JBLPARTYBOX310EP 921184
Rozetka.ua (Київ)
22 229 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EU)
Rozetka.ua (Київ)
19 349 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
20 681 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Rozetka.ua (Київ)
23 087 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
Rozetka.ua (Київ)
19 247 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox 310, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox 310. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox 310 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія