шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox 720

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити аудіосистема JBL PartyBox 720 за ціною від 36499 грн.
Відео 20Фото 7

Характеристики та опис JBL PartyBox 720

Вага (кг): 31; Спосіб перенесення: Габарити колонки (мм): 942x416x406; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: JBL PartyBoost
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт / USB C /
Потужність системи
800 Вт
Частотний діапазон
32 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.4
Синхронізація колонок
JBL PartyBoost
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор / 2 шт., знімні /
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити колонки (ВхШхГ)
942x416x406 мм
Вага
31 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.

JBL PartyBox 720 Speaker Review - RTINGS.com
JBL PartyBox 720 review: The loudest battery-powered JBL speaker ...
від 36 499  до 37 999 грн.
Акустична система JBL Partybox 720 Black (JBLPARTYBOX720EU) JBLPARTYBOX720EU
icom.net.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
JBL PartyBox 720 (JBLPARTYBOX720EU) офіційна гарантія UA 12 мic нове надходження
PermyCo (Київ)
36 499 грн.
← купити
Акустична система JBL Partybox 720 Black (JBLPARTYBOX720EU)
Rozetka.ua (Київ)
37 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox 720, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox 720. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox 720 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія