шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox Encore 2

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити аудіосистема JBL PartyBox Encore 2 за ціною від 13850 грн.
Відео 38Фото 13

Характеристики та опис JBL PartyBox Encore 2

Вага (кг): 6.4; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 338х319х263; Захист від пилу та води; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.4
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
100 Вт
Частотний діапазон
40 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.4
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
338х319х263 мм
Вага
6.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 850  до 21 666 грн.
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2)
Justbuy.com.ua (Київ)
15 318 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2) JBLPBENCORE2
GRO (Київ)
16 639 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Encore 2 (JBLPBENCORE2EP)
Touch (Дніпро)
16 999 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2) JBLPBENCORE2EP
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
14 900 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Encore 2 (JBLPBENCORE2EP) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2)
Megadom.net (Дніпро)
13 850 грн.
← купити
Колонка JBL PartyBox Encore 2 (JBLPBENCORE2EP)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2EP) UA JBLPBENCORE2EP
Sota.store (Київ)
16 650 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Partybox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2)
Lanota.com.ua (Львів)
16 499 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
14 418 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox Encore 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox Encore 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox Encore 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія