шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox Stage 320

Ціни181Опис Відгуки1Обговорення1Корисне5
Купити аудіосистема JBL PartyBox Stage 320 за ціною від 19499 грн.
Відео 20Фото 35

Характеристики та опис JBL PartyBox Stage 320

Вага (кг): 16.5; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 669x335x385; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: Auracast; Bluetooth: Bluetooth v5.4
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
240 Вт
Частотний діапазон
40 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.4
Синхронізація колонок
Auracast
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Габарити (ВхШхГ)
669x335x385 мм
Вага
16.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Необходим запасной аккумулятор
13 липня 2025, 21:00 #
Переваги:Красивый внешний вид, простота подключений с любых устройств, неплохое качество звучания, простота управления,

Недоліки:При зарядке приблизительно 70-75% , хватило до 3-х часов работы при громкости от 50 %до 90%..

від 19 499  до 32 836 грн.
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Justbuy.com.ua (Київ)
20 224 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW) JBLPBSTAGE320SW
GRO (Київ)
21 449 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Portativ.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320
Musician.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Touch (Дніпро)
22 999 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox Stage 320 Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
22 599 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox Stage 320 White Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320) JBLPBSTAGE320EP
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
22 900 грн.
← купити
JBL JBLPBSTAGE320EP
Mallprix.com (Київ)
20 810 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Moyo.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Jabko.ua (Львів)
← купити
JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Megadom.net (Дніпро)
20 299 грн.
← купити
Акустична система JBL JBLPBSTAGE320EP
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
22 020 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) Black JBLPBSTAGE320EP
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Zaua.store (Львів)
22 649 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Itbox.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Tehnomart.com (Київ)
21 387 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) BLACK SUPER офіційна гарантія UA 12мiс відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
19 899 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Samsung Experience Store (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Semtech.com.ua (Луцьк)
22 652 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) (JBLPBSTAGE320SWEP)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Портативна колонка Jbl PartyBox Stage 320 Black (JblPBSTAGE320) JBLPBSTAGE320
Openshop.ua (Київ)
20 573 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Gamehub.com.ua (Київ)
23 113 грн.
← купити
Колонка JBL PartyBox Stage 320 - Black (JBLPBSTAGE320EP)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) Black JBLPBSTAGE320EP
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Comtrading.ua (Київ)
20 399 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
ТЕХНОточка (Київ)
22 110 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Nkt.ua (Київ)
20 525 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 818 грн.
← купити
Акустична колонка JBL Party Box Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Sota.store (Київ)
21 375 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
ШО (Київ)
21 999 грн.
← купити
Колонка JBL Party Box Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Кібернетики (Київ)
← купити
Power Audio JBL PartyBox Stage 320 240W Bluetooth чорний VZESSTAGE320
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
32 836 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320EP)
Denika.ua (Харків)
21 499 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Mobileplanet.ua (Одеса)
24 262 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
icom.net.ua (Київ)
20 313 грн.
← купити
Акустика JBL PARTYBOX 320 (Black) JBLPBSTAGE320EP
Citrus.ua (Київ)
23 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) 240 Вт
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Soundstudio.com.ua (Київ)
23 749 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Foroom.com.ua (Київ)
23 099 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) PartyBoxStage320(JBLPBSTAGE320EP)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
MAUDAU (Київ)
27 799 грн.
← купити
JBL Акустика портативна JBL PARTYBOX STAGE 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) jblpbstage320swep
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 459 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Compx.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 240W RGB White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Justbuy.com.ua (Київ)
21 708 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320) JBLPBSTAGE320
GRO (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Touch (Дніпро)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Click.ua (Київ)
← купити
Акустика Jbl PartyBox Stage 320 White Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
← купити
Акустика Jbl PartyBox Stage 320 Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW) JBLPBSTAGE320SWEP
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
21 779 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Jabko.ua (Львів)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Moyo.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Itbox.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Tehnomart.com (Київ)
20 493 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 886 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) White JBLPBSTAGE320SWEP
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Nkt.ua (Київ)
20 561 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
ШО (Київ)
← купити
Power Audio JBL PartyBox Stage 320 240W Bluetooth білий VPWASTAGE320WH
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320SWEP)
Denika.ua (Харків)
20 999 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Mobileplanet.ua (Одеса)
24 441 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBLPBSTAGE320EP
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 146 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Timesport.com.ua (Львів)
20 880 грн.
← купити
Акустика JBL PARTYBOX 320 White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Timesport.com.ua (Львів)
25 875 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Tomdom.in.ua (Львів)
22 655 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Saren.com.ua (Львів)
22 656 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) White JBLPBSTAGE320SWEP
Telemart.ua (Київ)
← купити
Колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320EP) PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320EP)
Denika.ua (Харків)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320SWEP) PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320SWEP)
Denika.ua (Харків)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW) JBLPBSTAGE320SWEP
Zaua.store (Львів)
21 372 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Zaua.store (Львів)
20 883 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) (JBLPBSTAGE320EP)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична колонка JBL Party Box Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) UA JBLPBSTAGE320EP
Sota.store (Київ)
21 306 грн.
← купити
Акустична колонка JBL Party Box Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) UA JBLPBSTAGE320SWEP
Sota.store (Київ)
20 416 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
21 189 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW) JBLPBSTAGE320SWEP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
21 835 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
icom.net.ua (Київ)
19 500 грн.
← купити
Портативна колонка Jbl PartyBox Stage 320 White (JblPBSTAGE320SW) JBLPBSTAGE320SW
Openshop.ua (Київ)
21 177 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) Sensation White PartyBoxStage320(JBLPBSTAGE320SWEP)SensationWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Comtrading.ua (Київ)
19 565 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBCLUB320SWEP) White офіційна гарантія UA 12 мiс відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
19 499 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Timesport.com.ua (Львів)
22 646 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Timesport.com.ua (Львів)
21 369 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Tomdom.in.ua (Львів)
21 378 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Partybox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 JBLPBSTAGE320SWEP White
MAUDAU (Київ)
28 099 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
MAUDAU (Київ)
26 220 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
MAUDAU (Київ)
22 747 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) (6980804)
MAUDAU (Київ)
23 716 грн.
← купити
Колонка портативна JBL PartyBox Stage 320, Black, 240 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху, IPX4 (JBLPBSTAGE3
MAUDAU (Київ)
22 708 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) (7075161)
MAUDAU (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL Party Box Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
MAUDAU (Київ)
26 055 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 бездротова Sensation White (JBLPBSTAGE320SWEP)
MAUDAU (Київ)
25 600 грн.
← купити
Колонка портативна JBL PartyBox Stage 320, чорний, 240 Вт, bloetooth, полікарбонат/метал, керування зверху, IPX4 (JBLPBSTAGE
MAUDAU (Київ)
25 004 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
MAUDAU (Київ)
25 382 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
MAUDAU (Київ)
25 657 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
MAUDAU (Київ)
25 208 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
MAUDAU (Київ)
← купити
JBL Акустика портативна JBL PARTYBOX STAGE 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) jblpbstage320ep
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Party BOX 320 Black 877074
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 563 грн.
← купити
Колонка портативна JBL PartyBox Stage 320, Black, 240 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху, IPX4 (JBLPBSTAGE3
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 422 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) (7075161) YC-7075161
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
22 373 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) (6980804) YC-6980804
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Акустична система JBL Partybox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP) JBLPBSTAGE320SWEP
Compx.ua (Київ)
← купити
Колонка портативна JBL PartyBox Stage 320, White, 240 Вт, USB, Bluetooth, AUX, Mic-In, полікарбонат/метал, керування зверху,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
20 747 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 240W RGB Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
25 094 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Rozetka.ua (Київ)
26 792 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
24 994 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
27 863 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
27 659 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White
Rozetka.ua (Київ)
27 649 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black
Rozetka.ua (Київ)
29 574 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) 240 Вт
Rozetka.ua (Київ)
23 799 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
24 989 грн.
← купити
JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
25 457 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
30 603 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) [105712]
Rozetka.ua (Київ)
25 799 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) [127656]
Rozetka.ua (Київ)
24 699 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
25 392 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
24 675 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
25 336 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
24 149 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (PBSTAGE320)
Rozetka.ua (Київ)
24 724 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
24 856 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка JBL Party BOX 320 2.0 240W Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
26 310 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
26 183 грн.
← купити
Акустична система jbl PartyBox Stage 320 (jblpbstage320ep)
Rozetka.ua (Київ)
25 049 грн.
← купити
Акустична система jbl PartyBox Stage 320 White (jblpbstage320swep)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 потужність 240 Вт Bluetooth світлове шоу біла
Rozetka.ua (Київ)
31 249 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 JBLPBSTAGE320SWEP White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP) (6980804)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) (7075161)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL Partybox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
30 664 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW)
Rozetka.ua (Київ)
26 967 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
27 306 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320EP) JBL JBLPBSTAGE320EP 920930
Rozetka.ua (Київ)
28 079 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP) JBL JBLPBSTAGE320SWEP 921044
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система портативна JBL серії Party Box Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP), двосмугова, 240 Вт, 18 годин автономна. робо
Rozetka.ua (Київ)
23 597 грн.
← купити
Акустична система портативна JBL серії Party Box Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP), двосмугова, 240 Вт, 18 годин автономна. роботи
Rozetka.ua (Київ)
22 997 грн.
← купити
Акустична система JBL Party Box Stage 320 (JBLPBSTAGE320EP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
22 949 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 Black (JBLPBSTAGE320)
Rozetka.ua (Київ)
24 549 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
25 802 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SWEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBSTAGE320)
Rozetka.ua (Київ)
26 711 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox Stage 320, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox Stage 320. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox Stage 320 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія