шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox Ultimate

Ціни89Опис Відгуки  Обговорення1Корисне5
Купити аудіосистема JBL PartyBox Ultimate за ціною від 46299 грн.
Відео 11Фото 17

Характеристики та опис JBL PartyBox Ultimate

Вага (кг): 39.5; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 1049x455x440; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: JBL Connect; Bluetooth: Bluetooth v5.3
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.2
Носії
USB-порт
Потужність системи
1100 Вт
Частотний діапазон
30 – 20000 Гц
Інтерфейси
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
JBL Connect
Додатково
мобільний застосунок
караоке
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
1049x455x440 мм
Вага
39.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 46 299  до 70 199 грн.
JBL PartyBox Ultimate
Mirakustiki.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Justbuy.com.ua (Київ)
52 286 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT) JBLPARTYBOXULT
GRO (Київ)
50 329 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate
Musician.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Touch (Дніпро)
59 999 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox Ultimate Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
50 999 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox Ultimate Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
52 999 грн.
← купити
JBL JBLPARTYBOXULTEU
Mallprix.com (Київ)
49 443 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate JBLPARTYBOXULTEU Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate (Black) JBLPARTYBOXULTEU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Moyo.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) Black JBLPARTYBOXULTEU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (PARTYBOXULT) PartyBox Ultimate (PARTYBOXULT)
Denika.ua (Харків)
49 896 грн.
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
51 070 грн.
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) PartyBoxUltimate(JBLPARTYBOXULTEU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) UA JBLPARTYBOXULTEU
Sota.store (Київ)
50 076 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Redprice.sale (Львів)
49 543 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
57 628 грн.
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Tehnomart.com (Київ)
49 833 грн.
← купити
JBL JBL PartyBox Ultimate
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Lanota.com.ua (Львів)
58 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) Black JBLPARTYBOXULTEU
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
ТЕХНОточка (Київ)
51 810 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Smartmag.biz.ua (Львів)
51 126 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Q-techno.com.ua (Київ)
48 972 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Nkt.ua (Київ)
48 424 грн.
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
ШО (Київ)
52 799 грн.
← купити
Колонка JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Кібернетики (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система Jbl PartyBox Ultimate (JblPARTYBOXULT) JBLPARTYBOXULT
Openshop.ua (Київ)
49 935 грн.
← купити
Power Audio JBL PartyBox Ultimate 1100W Wi-Fi Bluetooth AirPlay чорний VZESPARTYBULTI
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
65 684 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Skay.ua (Одеса)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Gamehub.com.ua (Київ)
54 384 грн.
← купити
Колонка JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
icom.net.ua (Київ)
46 654 грн.
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Soundstudio.com.ua (Київ)
56 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Comtrading.ua (Київ)
46 660 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULT
Game-shop.com.ua (Київ)
54 299 грн.
← купити
Портативна акустическая система jbl PartyBox Ultimate (jblpartyboxulteu)
Tviy-Dim.com (Київ)
50 605 грн.
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) офіційна гарантія UA 12 мiс відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
46 299 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU)
MAUDAU (Київ)
61 159 грн.
← купити
JBL Акустична система JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULT)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) Стаціонарна система PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT) NW56223
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
49 359 грн.
← купити
Акустическая система JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU)
АТЛ (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Compx.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Ultimate 1100W RGB Black (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Timesport.com.ua (Львів)
49 540 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Tomdom.in.ua (Львів)
49 549 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Redprice.sale (Львів)
57 625 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Timesport.com.ua (Львів)
57 622 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Saren.com.ua (Львів)
55 000 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
49 228 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Кібернетики (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Tomdom.in.ua (Львів)
57 631 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Sota.store (Київ)
49 457 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Zaua.store (Львів)
49 225 грн.
← купити
Акустична система jbl PartyBox Ultimate (jblpartyboxulteu)
Tviy-Dim.com (Київ)
51 340 грн.
← купити
Акустична система портативна з WiFi та БТ JBLPARTYBOXULTEU
MAUDAU (Київ)
68 299 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate чорна (JBLPARTYBOXULTEU)
MAUDAU (Київ)
58 500 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
MAUDAU (Київ)
59 683 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBLPARTYBOXULTEU
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
49 426 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) (6912348) YC-6912348
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
53 391 грн.
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULT)
Rozetka.ua (Київ)
65 490 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
59 652 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) [96632]
Rozetka.ua (Київ)
61 699 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
61 668 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
58 989 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система JBL PartyBox Ultimate (PARTYBOXULT)
Rozetka.ua (Київ)
57 380 грн.
← купити
Портативна акустика jbl PartyBox Ultimate (jblpartyboxulteu)
Rozetka.ua (Київ)
56 783 грн.
← купити
Акустична система jbl PartyBox Ultimate (jblpartyboxulteu)
Rozetka.ua (Київ)
57 607 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
68 199 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) (6912348)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
62 132 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate Black (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
67 444 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU) JBL JBLPARTYBOXULTEU 920777
Rozetka.ua (Київ)
70 199 грн.
← купити
Акустична система портативна JBL серії PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU), трисмугова, 1100 Вт, Dolby Atmos, WiFi/Bluetoot
Rozetka.ua (Київ)
58 997 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
56 349 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox Ultimate (JBLPARTYBOXULTEU)
Rozetka.ua (Київ)
55 347 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox Ultimate, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox Ultimate. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox Ultimate у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія