шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Tune 235BT

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники JBL Tune 235BT за ціною від 1398 грн.
Фото 15

Характеристики та опис JBL Tune 235BT

Вага (г): 19; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 25; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12.5; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 16; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: вкладиші
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс16 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка12.5 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників130 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)25 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Вага19 г
Комплектаціясиліконові насадки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 398  до 2 107 грн.
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Portativ.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
JBL Bluetooth-гарнітура JBL Headphones Tune 235BT White
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) Ua
Цифра (Київ)
1 549 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) Ua
Stls.store (Київ)
1 599 грн.
← купити
JBL JBLT235BTWHT
Mallprix.com (Київ)
1 435 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Tehnomart.com (Київ)
1 464 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 496 грн.
← купити
JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) Tune235BTWhite(JBLT235BTWHT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 235BT White (JblT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Openshop.ua (Київ)
1 834 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT (JBLT235BTWHT) White JBLT235BTWHT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Comtrading.ua (Київ)
1 638 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Gamehub.com.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Nkt.ua (Київ)
1 398 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Skay.ua (Одеса)
← купити
JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Timesport.com.ua (Львів)
1 490 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) UA JBLT235BTWHT
Sota.store (Київ)
1 440 грн.
← купити
JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 705 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Foroom.com.ua (Київ)
1 411 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
MAUDAU (Київ)
1 728 грн.
← купити
JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) jblt235btwht
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 510 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Zaua.store (Львів)
1 493 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBLT235BTWHT
Sota.store (Київ)
1 509 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
MAUDAU (Київ)
1 643 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE 235BT White (JBLT235BTWHT) (7237190) YC-7237190
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 586 грн.
← купити
Гарнітура TUNE 235BT White JBL (2000003425600)
Rozetka.ua (Київ)
2 094 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 673 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 833 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) ( 19649 )
Rozetka.ua (Київ)
2 107 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 235BT White (T235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 675 грн.
← купити
Вакуумні бездротові навушники JBL Tune 235BT White з мікрофоном, Bluetooth, USB-C до 25 год, Білий (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 235bt White (jblt235btwht)
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE 235BT White (JBLT235BTWHT) (7237190)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT) JBL JBLT235BTWHT 922303
Rozetka.ua (Київ)
2 039 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE 235BT Білий (JBLT235BTWHT) (7237190)
Rozetka.ua (Київ)
1 818 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT (ek06599)
Rozetka.ua (Київ)
1 733 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 709 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
2 036 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 235BT White (JBLT235BTWHT)
Rozetka.ua (Київ)
1 778 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Tune 235BT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Tune 235BT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Tune 235BT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія