шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Laifen Swift Premium за ціною від 5845 грн.
Відео 3Фото 20

Характеристики та опис Laifen Swift Premium

автоматичне вимкнення; інтелектуальний контроль t°; іонізація; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 50, 80; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1500; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1500 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Регулювання температури
50, 80 °C
Холодне повітря
Повітряний потік
22 л/с
Рівень шуму
59 дБ
Функції
іонізація
інтелектуальний контроль t°
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
чохол / футляр
Знімна решітка
Довжина кабелю
2.5 м
Розміри
27.7х7.х8.9 см
Вага
407 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 845  до 10 338 грн.
Фен LAIFEN Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU) LF03-PPG-EU
FOXTROT.UA (Київ)
6 299 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU)
Touch (Дніпро)
6 599 грн.
← купити
Фен для волосся Laifen Swift Premium з іонізацією, Platinum Blue
Ecodrive.in.ua (Одеса)
← купити
Фен Laifen Swift Premium Black-Silver
Timesport.com.ua (Львів)
9 240 грн.
← купити
Laifen Swift Premium Golden Pink
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 838 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Black-Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 246 грн.
← купити
Laifen Подарочный набор Swift Premium Golden Blue (1HD50-G-EU-PP-004) ПодарочныйнаборSwiftPremiumGoldenBlue(1HD50-G-EU-PP-00
COMFY.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU) [130087]
Rozetka.ua (Київ)
6 849 грн.
← купити
Laifen SWIFT Premium фен для волосся Black
Notino.ua (Київ)
5 845 грн.
← купити
Фен для волосся Laifen Swift Premium з іонізацією, Platinum Pink
Ecodrive.in.ua (Одеса)
← купити
Фен Laifen Swift Premium Black-Silver
Redprice.sale (Львів)
9 243 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Black-Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
9 249 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Golden White
Tomdom.in.ua (Львів)
9 070 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Golden White
Saren.com.ua (Львів)
9 071 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Black-Silver
Saren.com.ua (Львів)
8 716 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU)
Saren.com.ua (Львів)
7 858 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum White (LF03-PTG-EU)
Saren.com.ua (Львів)
8 717 грн.
← купити
Laifen Swift Premium Platinum рожевий (LF03-PPG-EU) SwiftPremiumPlatinumрожевий(LF03-PPG-EU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU)
Redprice.sale (Львів)
7 851 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum White (LF03-PTG-EU)
Redprice.sale (Львів)
8 710 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum White (LF03-PTG-EU)
Timesport.com.ua (Львів)
8 707 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU)
Timesport.com.ua (Львів)
7 848 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum Pink (LF03-PPG-EU)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 857 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Platinum White (LF03-PTG-EU)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Професійний високошвидкісний фен Laifen Swift Premium (Platinum Blue) — 110 000 об/хв, 200 млн іонів та інтелектуальний захи
Rozetka.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Black-Silver
Rozetka.ua (Київ)
9 285 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Premium Golden White
Rozetka.ua (Київ)
10 338 грн.
← купити
Laifen SWIFT Premium фен для волосся White
Notino.ua (Київ)
5 890 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Laifen Swift Premium, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Laifen Swift Premium. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Laifen Swift Premium у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія