шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен Laifen Swift Special за ціною від 4499 грн.
Відео 8Фото 35

Характеристики та опис Laifen Swift Special

автоматичне вимкнення; інтелектуальний контроль t°; іонізація; Комбінований режим; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 50, 80; Температурні режими: 2; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1500; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1500 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Регулювання температури
50, 80 °C
Холодне повітря
Комбінований режим
Повітряний потік
22 л/с
Рівень шуму
59 дБ
Функції
іонізація
інтелектуальний контроль t°
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор 2 шт.
дифузор
Знімна решітка
Довжина кабелю
2.5 м
Розміри
27.7х7х8.9 см
Вага
407 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  8750 грн.

від 4 499  до 9 976 грн.
Laifen Swift Special Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 483 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Special Black
Timesport.com.ua (Львів)
9 933 грн.
← купити
Laifen Swift блакитний (LF03-SIS-EU) Swiftблакитний(LF03-SIS-EU)
COMFY.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Special Pearl White (LF03-WHG-EU)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Special Black (1HD50-G-EU-BL-004) 1HD50-G-EU-BL-004
Ktc.ua (Рівне)
6 599 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Special White
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 440 грн.
← купити
Laifen Swift Special Ruby Red Фен Swift Special Ruby Red
Kvshop.com.ua (Київ)
4 977 грн.
← купити
Фен Laifen Swift Special Чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 102 грн.
← купити
Laifen SWIFT SPECIAL фен для волосся Gray 1 кс
Notino.ua (Київ)
6 120 грн.
← купити
Laifen Swift Special Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Laifen Swift Special, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Laifen Swift Special. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Laifen Swift Special у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія