шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерні колонки Microlab M-105 за ціною від 1299 грн.
Відео 15Фото 7

Характеристики та опис Microlab M-105

Розміри сабвуфера (мм): 215x165x135; Розміри фронтальних (мм): 85x145x70; Матеріал сабвуфера: MDF; Матеріал колонок: пластик; mini-Jack (3.5 мм); Фазоінвертор; Сабвуфер (Вт): 5; Сумарна потужність (Вт): 10; Частотний діапазон (Гц): 40 – 20000; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 70; Кількість смуг: 1; Кількість колонок: комплект 2.1
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум70 дБ
Частотний діапазон40 – 20000 Гц
Сумарна потужність10 Вт
Фронт2.5 Вт/канал
Сабвуфер5 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Інше
Знімний кабельзвук
Регулятор гучностізбоку
Матеріал колонокпластик
Матеріал сабвуфераMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)85x145x70 мм
Розміри сабвуфера215x165x135 мм
Вага1.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 299  до 2 375 грн.
Акустична система Microlab M-105 2.1 10W Black
Artline.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105
Цифра (Київ)
1 512 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105
Stls.store (Київ)
1 538 грн.
← купити
Microlab M-105
Mallprix.com (Київ)
1 466 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105 Акція!
АЛЛО (Київ)
1 299 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-105
Brain.com.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-105 Black (M-105)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Колонки MICROLAB M-105
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Microlab M-105 black M-105black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-105
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
1 590 грн.
← купити
MICROLAB M-105
Tehnomart.com (Київ)
1 584 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-105 Black
Soho.com.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-105 black (M-105)
Nkt.ua (Київ)
1 493 грн.
← купити
Акустическая система Microlab M-105 black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 562 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105 Black
Zhuk.ua (Київ)
1 521 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-105 Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 936 грн.
← купити
Колонки Microlab M-105 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-105 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 737 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-105 10Вт Black (M-105)
MAUDAU (Київ)
1 607 грн.
← купити
Microlab Акустична система Microlab M-105 Black
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Microlab M-105
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-105, 10Вт, чорна 147911
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 606 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105
Кібернетики (Київ)
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-105 10Вт Black (M-105)
Compx.ua (Київ)
1 445 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна акустика 2.1 Microlab M-105
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Microlab Акустична система M-105 2.1, 10W, mini-jack, чорний E-M-105
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-105 Black NW40517
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 596 грн.
← купити
Колонки Microlab M-105 10 Вт 2.1 дротові чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 375 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105 Black [99445]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-105
Rozetka.ua (Київ)
2 034 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-105 дротова 10Вт RCA/3.5 мм mini-jack чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 Microlab M-105 10Вт Black
Rozetka.ua (Київ)
1 930 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-105
Rozetka.ua (Київ)
2 171 грн.
← купити
Акустична система Microlab m-105 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Комп'ютерна акустика 2.1 Microlab M-105
Rozetka.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Комп’ютерна акустична система з сабвуфером 10 Вт Microlab M-105 чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-105 10Вт Black (M-105)
Rozetka.ua (Київ)
1 787 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-105 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-105 2.1, 10W, mini-jack, чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 347 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-105, 10Вт, чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 058 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-105 дротова 10Вт RCA/3.5 мм mini-jack чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 179 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microlab M-105, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Microlab M-105. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Microlab M-105 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія