шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити комп'ютерні колонки Microlab M-590 за ціною від 1709 грн.

Характеристики та опис Microlab M-590

Розміри сабвуфера (мм): 150x240x250; Розміри фронтальних (мм): 102x120x92; Матеріал сабвуфера: MDF; Матеріал колонок: MDF; mini-Jack (3.5 мм); Фазоінвертор; Сумарна потужність (Вт): 32; Частотний діапазон (Гц): 55 – 20000; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 60; Кількість смуг: 1; Кількість колонок: комплект 2.1
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум60 дБ
Частотний діапазон55 – 20000 Гц
Сумарна потужність32 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
Функціїрегулювання ВЧ
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Інше
Знімний кабельзвук
Регулятор гучностіспереду
Матеріал колонокMDF
Матеріал сабвуфераMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)102x120x92 мм
Розміри сабвуфера150x240x250 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2400 грн.

від 1 709  до 3 275 грн.
Акустична система Microlab M-590 2.1 14W Black
Artline.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 Black
Openshop.ua (Київ)
2 380 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Цифра (Київ)
1 857 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Stls.store (Київ)
1 889 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590
Touch (Дніпро)
2 139 грн.
← купити
Microlab M-590 Black
Mallprix.com (Київ)
1 780 грн.
← купити
Microlab M-590
АЛЛО (Київ)
1 799 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 (M-590)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590(11) Black/Silver M-590(11)
Click.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-590 M-590(11)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 796 грн.
← купити
MICROLAB M-590
Tehnomart.com (Київ)
1 998 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590(11) BLACK/SILVER
Denika.ua (Харків)
← купити
Microlab M-590 — Акустична система M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний
Comtrade.ua (Київ)
2 031 грн.
← купити
Акустичyf система Microlab m-590(11) Black/Silver
Tviy-Dim.com (Київ)
1 840 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590(11)
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 050 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black (M-590 Black)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black Silver 2.1
Soho.com.ua (Київ)
1 869 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Q-techno.com.ua (Київ)
1 936 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 2 колонки+сабвуфер (M-590)
Nkt.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
Акустическая система 2.1 Microlab M-590
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 053 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 чорний
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 868 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590(11) Black/Silver
Zhuk.ua (Київ)
1 980 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 169 грн.
← купити
Колонки Microlab M-590 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 065 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний
Mobicase.net (Київ)
1 709 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-590 Black (M-590 Black)
MAUDAU (Київ)
2 000 грн.
← купити
Microlab M-590 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 чорна 158684
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 014 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590
Кібернетики (Київ)
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-590 Black (M-590 Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Акустична система M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний Microlab (2000003219216)
Rozetka.ua (Київ)
2 551 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 2.1 Black M-590(11)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590
Q-techno.com.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Microlab M-59011 — Акустична система Black/Silver M-590(11)
Comtrade.ua (Київ)
1 918 грн.
← купити
Microlab Акустична система M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний
MAUDAU (Київ)
1 923 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 чорна
MAUDAU (Київ)
2 135 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 Black
MAUDAU (Київ)
2 029 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 чорна (M-590(11))
MAUDAU (Київ)
2 334 грн.
← купити
Microlab Акустична система M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний E-M-590
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 Black NW40526
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 914 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 32Вт RCA/3.5mm mini jack
Rozetka.ua (Київ)
2 837 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 потужністю 14 Вт система 2.1 провідне підключення чорно-сіра (LKMTR801027)
Rozetka.ua (Київ)
3 275 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 184 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 523 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 321 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 [82771]
Rozetka.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний (M-590)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 395 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 Microlab M-590 14W Black-Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 450 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 520 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 596 грн.
← купити
Акустична система Microlab m-590(11) Black/Silver
Rozetka.ua (Київ)
2 304 грн.
← купити
Комп’ютерна акустична система з сабвуфером 8+6 Вт Microlab M-590 чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 848 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-590 Black (M-590 Black)
Rozetka.ua (Київ)
2 221 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 M-590(11)
Rozetka.ua (Київ)
2 420 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 194 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black Microlab M-590 Black 920282
Rozetka.ua (Київ)
2 105 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 652 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 627 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 2.1, 14W, mini-jack,чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 471 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-590 чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 229 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590 32Вт RCA/3.5mm mini jack
Rozetka.ua (Київ)
2 608 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-590
Rozetka.ua (Київ)
2 945 грн.
← купити
Microlab Акустична система M-590 2.1, 14W, mini-jack, чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 600 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-590 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 508 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microlab M-590, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Microlab M-590. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Microlab M-590 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія