шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни126Опис Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити мишка MODECOM MC-WM9 за ціною від 170 грн.
Відео 1Фото 20

Характеристики та опис MODECOM MC-WM9

Кабель: ; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1200; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1200 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  375 грн.

від 170  до 635 грн.
ModeCom Мишка ModeCom M-MC-0WM9.1-140 Blue бездротова
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Миша MODECOM MC-WM9 Black-Blue M-MC-0WM9-140
FOXTROT.UA (Київ)
179 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM9, бездротова, 2кн., 1200dpi, нано ресівер чорна M-MC-0WM9-100
ШО (Київ)
302 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM9 Black/Blue (M-MC-0WM9-140) M-MC-0WM9-140
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Modecom MC-WM9 BLACK (M-MC-0WM9-100) M-MC-0WM9-100
Itbox.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Modecom M-MC-0WM9.1-140
Mallprix.com (Київ)
244 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM9 BLACK (M-MC-0WM9-100) M-MC-0WM9-100
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Modecom M-MC-0WM9-140 — Миша бездротова MC-WM9 Black/Blue USB
Comtrade.ua (Київ)
192 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM9 BLACK (M-MC-0WM9-100) M-MC-0WM9-100
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мышка Modecom MC-WM9 BLACK (M-MC-0WM9-100)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
338 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MODECOM MC-WM9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка MODECOM MC-WM9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка MODECOM MC-WM9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія