шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Mova Portable Vortex за ціною від 2779 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Mova Portable Vortex

Вага (кг): 0.31; Рівень шуму (дБ): 76; Час роботи (хв): 30; Живлення: акумулятор; пилова: пилова; Функції насадок: щілинна: щілинна; Фільтр тонкого очищення: HEPA 13; Робота на видування;єм пилозбірника (л): 0.16; Об' Сила всмоктування (Па): 14000; Пилозбірник: контейнер; Прибирання: суха; Тип: ручний (побутовий)
Колір
Типручний (побутовий)
Прибираннясуха
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування14000 Па
Об'єм пилозбірника0.16 л
Робота на видування
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокщілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи30 хв
Зарядка від USB
Інше
Рівень шуму76 дБ
Вага0.31 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3300 грн.

від 2 779  до 3 719 грн.
Пилосос акумуляторний MOVA Portable Vortex 4 в 1 (MDV001) MDV001
FOXTROT.UA (Київ)
2 999 грн.
← купити
Ручний акумуляторний пилосос MOVA Portable Vortex 4 в 1 (MDV001) MDV001
ШО (Київ)
← купити
Пилосос Mova Portable Vortex 4 в 1 (MDV001)
АЛЛО (Київ)
← купити
Пилосос Mova Portable Vortex 4 в 1 (MDV001)
Цифра (Київ)
2 865 грн.
← купити
Пилосос Mova Portable Vortex 4 в 1 (MDV001)
Stls.store (Київ)
2 893 грн.
← купити
Mova MDV001
Mallprix.com (Київ)
2 788 грн.
← купити
Автомобільний пилосос Mova Portable Vortex 4in1 (MDV001) MDV001
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Пилосос MOVA Portable Vortex 4 in 1 (MDV001)
ТЕХНОточка (Київ)
2 998 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Mova Portable Vortex 4 в 1 (mdv001)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 855 грн.
← купити
MOVA Portable Vortex 4 in 1 (MDV001)
Tehnomart.com (Київ)
2 797 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mova Portable Vortex, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Mova Portable Vortex. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Mova Portable Vortex у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія