шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG [A2XWIG-014US]

Конфігурації і ціни 184Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US) за ціною від 158999 грн.
Відео 13Фото 19

Серия MSI Raider 18 HX AI A2XWIG

Модифікації MSI Raider 18 HX AI A2XWIG 21
Характеристики [A2XWIG-014US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3840x2400 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x308x33 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  170000 грн.    до  255000 грн.
MSI Raider 18 HX A14...
A14VIG-227PL
від 191 300 грн.
MSI Raider 18 HX AI ...
A2XWIG-251UA
від 173 999 грн.
A2XWJG-404UA
від 181 851 грн.
A2XWJG-858PL
від 215 000 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
A14VHG-414PL
від 196 884 грн.
A2XWIG-886PL
від 199 123 грн.
A2XWIG-114US
від 230 360 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-066PL
від 174 999 грн.
A2XWJG-169US
від 190 711 грн.
A14VHG-263US
від 205 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-070DE
від 214 164 грн.
A14VIG-220CZ
від 199 999 грн.
A14VIG-255US
від 214 999 грн.
A2XWJG-221PL
A14VHG-262US
від 187 999 грн.
A2XWJG-069US
від 179 858 грн.
A14VHG-264US
від 220 058 грн.
A2XWJG-458CZ
від 233 300 грн.
A2XWJG-269US
від 226 151 грн.
MSI Titan 18 HX AI A...
A2XWJG-412US
від 241 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-040RO
від 217 999 грн.
A2XWIG-220PL
від 172 105 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-088US
від 226 344 грн.
A2XWIG-632US
від 167 675 грн.
A2XWIG-616US
від 159 480 грн.
MSI Stealth 18 HX AI...
A2XWJG-035US
від 161 695 грн.

Огляд ноутбука MSI Raider 18 HX AI A2XW: 18-дюймовий ігровий монстр з GeForce RT
MSI Raider 18 HX AI review: A benchmark-breaking beast in laptop ...
MSI Raider 18 HX AI A2XW gaming laptop review | PC Gamer
від 158 999  до 236 999 грн.
MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US)
Noteboochek.com.ua (Київ)
158 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US)
Zhuk.ua (Київ)
218 106 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US) Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US)
Denika.ua (Харків)
222 893 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG 18" (Intel Core Ultra 9/64GB/4TB (SSD)/RTX 5080) (A2XWIG-014US) (Standard) A2XWIG-014US
Jabko.ua (Львів)
214 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US) A2XWIG-014US
Sota.store (Київ)
210 600 грн.
← купити
MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US) A2XWIG-014US
Geekabyte.com.ua (Київ)
236 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG Core Black (A2XWIG-014US) (A2XWIG-014US)
Техно Їжак (Київ)
212 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWIG-014US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-014US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія