шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG [A2XWIG-220PL]

Конфігурації і ціни 152Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-220PL) за ціною від 171969 грн.
Відео 6Фото 8

Серия MSI Titan 18 HX AI A2XWIG

Модифікації MSI Titan 18 HX AI A2XWIG 9
Где купить? [A2XWIG-220PL]
Характеристики [A2XWIG-220PL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3840x2400 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
6 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній / магнієвий сплав
Габарити (ШхГхТ)
404x308x32 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  155000 грн.    до  230000 грн.

MSI Titan 18 HX AI A2XWJG Review: No-holds-barred Core Ultra 9 ...
MSI Titan 18 HX AI Review: The Ultimate Gaming Laptop | WIRED
MSI Titan 18 HX AI A2XWIG
від 171 969  до 394 130 грн.
MSI Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XW (A2XWIG-220PL) Core Black
MTA.ua (Київ)
181 399 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 (A2XWIG-220PL) EU
Zhuk.ua (Київ)
179 550 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 HX AI Ultra 9-285HX/64GB/6TB/Win11P RTX5080 A2XWIG-220PL
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
240 900 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 (A2XWIG-220PL) Titan 18 (A2XWIG-220PL)
Denika.ua (Харків)
181 807 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG 18" (Intel Core Ultra 9/64GB/4TB (SSD)/RTX 5080) (A2XWIG-220PL) (Standard) A2XWIG-220PL
Jabko.ua (Львів)
180 699 грн.
← купити
Ноутбук Msi Titan 18 HX AI Ultra 9-285HX/64GB/2TB2TB/Win11P RTX5080 (A2XWIG-220PL) A2XWIG-220PL
Openshop.ua (Київ)
182 218 грн.
← купити
MSI Titan 18 (A2XWIG-220PL) A2XWIG-220PL
Geekabyte.com.ua (Київ)
244 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 (A2XWIG-220PL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
173 492 грн.
← купити
MSI Titan 18 HX AI Ultra 9-285HX/64GB/6TB/Win11P RTX5080 (Titan 18 HX AI | A2XWIG-220PL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
176 903 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 (A2XWIG-220PL)
Justbuy.com.ua (Київ)
171 969 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWIG-220PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-220PL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-220PL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія