шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG [A2XWJG-169US]

Конфігурації і ціни 159Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) за ціною від 191833 грн.
Відео 8Фото 19

Серия MSI Raider 18 HX AI A2XWJG

Модифікації MSI Raider 18 HX AI A2XWJG 12
Где купить? [A2XWJG-169US]
Характеристики [A2XWJG-169US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3840x2400 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x308x33 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  170000 грн.    до  250000 грн.
MSI Raider 18 HX A14...
A14VIG-220CZ
від 199 999 грн.
A14VHG-263US
від 205 999 грн.
MSI Raider 18 HX AI ...
A2XWJG-221PL
від 189 850 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-070DE
від 214 164 грн.
A14VIG-255US
від 214 999 грн.
A14VHG-262US
від 187 999 грн.
A2XWJG-069US
від 179 046 грн.
A14VHG-264US
від 220 058 грн.
A2XWJG-458CZ
від 233 300 грн.
A2XWJG-269US
від 225 130 грн.
A2XWIG-014US
від 158 999 грн.
A14VIG-227PL
від 191 300 грн.
A2XWIG-251UA
від 178 999 грн.
A2XWJG-404UA
від 181 030 грн.
A2XWJG-858PL
від 215 000 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
A14VHG-414PL
від 196 884 грн.
A2XWIG-886PL
від 199 123 грн.
A2XWIG-114US
від 229 320 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-066PL
від 174 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-040RO
від 217 999 грн.
MSI Titan 18 HX AI A...
A2XWIG-220PL
від 171 328 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-088US
від 226 344 грн.
A2XWIG-632US
від 166 755 грн.
A2XWIG-616US
від 158 760 грн.
MSI Stealth 18 HX AI...
A2XWJG-035US
від 160 965 грн.
A2XWJG-412US
від 241 999 грн.

Обзор на MSI Raider 18 HX AI A2XWJG
MSI Raider 18 HX AI review: A benchmark-breaking beast in laptop ...
Драйвера MSI Raider 18 HX AI A2XWJG
від 191 833  до 259 499 грн.
MSI Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) Core Black
MTA.ua (Київ)
200 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) EU
Zhuk.ua (Київ)
198 450 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US)
Denika.ua (Харків)
216 570 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG 18" (Intel Core Ultra 9/64GB/4TB (SSD)/RTX 5090) (A2XWJG-169US) (Standard) A2XWJG-169US
Jabko.ua (Львів)
199 099 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) Core Black
Soho.com.ua (Київ)
201 799 грн.
← купити
Ноутбук Msi Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) A2XWJG-169US
Openshop.ua (Київ)
201 398 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
191 833 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) A2XWJG-169US
Sota.store (Київ)
257 400 грн.
← купити
MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US)
Mobileplanet.ua (Одеса)
196 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US)
Tv-mir.com.ua (Київ)
200 535 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWJG-169US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія