шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG [A2XWJG-452US]

Конфігурації і ціни 149Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-452US) за ціною від 185999 грн.
Відео 8Фото 19

Серия MSI Raider 18 HX AI A2XWJG

Модифікації MSI Raider 18 HX AI A2XWJG 12
Где купить? [A2XWJG-452US]
Характеристики [A2XWJG-452US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x308x33 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  240000 грн.

Обзор на MSI Raider 18 HX AI A2XWJG
MSI Raider 18 HX AI review: A benchmark-breaking beast in laptop ...
Драйвера MSI Raider 18 HX AI A2XWJG
від 185 999  до 212 149 грн.
MSI Ноутбук MSI Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US) Core Black
MTA.ua (Київ)
202 599 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG-452US (RAIDER18HXA24512)
Touch (Дніпро)
202 449 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US) EU
Zhuk.ua (Київ)
196 088 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US) Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US)
Denika.ua (Харків)
204 267 грн.
← купити
Ноутбук Msi Raider 18 Hx Ai (A2XWJG-452US)
Stls.store (Київ)
204 684 грн.
← купити
Ноутбук Msi Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US) A2XWJG-452US
Openshop.ua (Київ)
190 709 грн.
← купити
Ноутбук Msi Raider 18 Hx Ai (A2XWJG-452US)
Цифра (Київ)
200 354 грн.
← купити
MSI Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US) A2XWJG-452US
Luckylink.kiev.ua (Київ)
189 575 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-452US) (A2XWJG-452US)
Техно Їжак (Київ)
204 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI (A2XWJG-452US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
198 251 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWJG-452US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-452US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-452US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія