шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG [A2XWJG-841US]

Конфігурації і ціни 41Відгуки  Обговорення2Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-841US) за ціною від 172699 грн.
Відео 16Фото 8

Серия MSI Titan 18 HX AI A2XWJG

Модифікації MSI Titan 18 HX AI A2XWJG 8
Где купить? [A2XWJG-841US]
Характеристики [A2XWJG-841US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3840x2400 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній / магнієвий сплав
Габарити (ШхГхТ)
404x308x32 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  220000 грн.
MSI Titan 18 HX AI A...
A2XWIG-632US
від 167 675 грн.
A2XWIG-220PL
від 172 105 грн.
A2XWIG-616US
від 159 480 грн.
MSI Stealth 18 HX AI...
A2XWJG-035US
від 161 695 грн.
A2XWIG-037PL
від 149 955 грн.
A2XWIG-036US
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-066PL
від 174 999 грн.
MSI Raider 18 HX AI ...
A2XWIG-514US
від 170 555 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
A14VHG-414PL
від 196 884 грн.
A2XWJG-404UA
від 181 851 грн.
A2XWIG-251UA
від 173 999 грн.
MSI Raider 18 HX A14...
A14VIG-227PL
від 191 300 грн.
A2XWIG-014US
від 158 999 грн.
A2XWIG-614US
від 157 265 грн.
A2XWJG-069US
від 179 858 грн.
A14VHG-262US
від 187 999 грн.
A14VHG-261US
від 157 799 грн.
A14VIG-220CZ
від 199 999 грн.
A14VHG-268US
від 149 199 грн.
A2XWJG-169US
від 190 711 грн.
A14VHG-263US
від 205 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-070DE
від 214 164 грн.
A14VIG-255US
від 214 999 грн.
A2XWJG-221PL
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-040RO
від 217 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-136US
A14VHG-2694U S
від 148 405 грн.

від 172 699  до 199 999 грн.
MSI Raider 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US)
iTMag.ua (Київ)
199 999 грн.
← купити
MSI Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-841US) Core Black
MTA.ua (Київ)
184 399 грн.
← купити
MSI Raider 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US)
Noteboochek.com.ua (Київ)
199 299 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG-841US (RAIDER18HXA2841)
Touch (Дніпро)
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US) EU
Zhuk.ua (Київ)
181 912 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US) Titan 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US)
Denika.ua (Харків)
189 864 грн.
← купити
Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-841US) Core Black
Soho.com.ua (Київ)
184 979 грн.
← купити
Ноутбук Msi Titan 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US) A2XWJG-841US
Openshop.ua (Київ)
176 923 грн.
← купити
MSI Raider 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US) A2XWJG-841US
Luckylink.kiev.ua (Київ)
175 871 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG Core Black (A2XWJG-841US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
182 662 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWJG-841US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-841US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-841US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія