шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Vector A16 HX A8WIG [A8WIG-013XUA]

Конфігурації і ціни 82Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ноутбук MSI Vector A16 HX A8WIG (A8WIG-013XUA) за ціною від 132699 грн.
Відео 1Фото 8

Серия MSI Vector A16 HX A8WIG

Модифікації MSI Vector A16 HX A8WIG 2
Где купить? [A8WIG-013XUA]
Характеристики [A8WIG-013XUA]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357х284х29 мм
Вага
2.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  175000 грн.

від 132 699  до 174 222 грн.
Ноутбук MSI Vector A16 HX (A8WIG-013XUA) VECTOR A16HX A8WIG-013XUA
Artline.ua (Київ)
145 199 грн.
← купити
MSI Vector A16 HX (A8WIG-013XUA)
iTMag.ua (Київ)
132 699 грн.
← купити
Ноутбук MSI Vector A16 HX A8WIG-013XUA Cosmos Gray (9S7-15MM72-013) 9S7-15MM72-013
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
MSI Vector A16 HX (A8WIG-013XUA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
MSI Ноутбук MSI Vector A16 HX R9-8940HX (A8WIG-013XUA) Gray
MTA.ua (Київ)
147 299 грн.
← купити
Ноутбук MSI Vector A16 HX (A8WIG-013XUA)
Zhuk.ua (Київ)
149 168 грн.
← купити
Ноутбук MSI Vector 16 HX A8W (A8WIG-013XUA) Cosmos Gray A8WIG-013XUA
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI VECTOR A16HX (A8WIG-013XUA) VECTOR A16HX (A8WIG-013XUA)
Denika.ua (Харків)
147 231 грн.
← купити
Ноутбук MSI VECTOR A16HX (A8WIG-013XUA)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Vector A16 HX A8WIG-013XUA Grey (VECTOR A16HX A8WIG-013XUA) - 16" IPS 240 Гц / AMD Ryzen 9 / 8940HX / DDR5 32 ГБ
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A8WIG-013XUA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Vector A16 HX A8WIG (A8WIG-013XUA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Vector A16 HX A8WIG (A8WIG-013XUA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія