шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Katana 15 B13VFK [B13VFK-263XRO]

Конфігурації і ціни 15Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук MSI Katana 15 B13VFK (B13VFK-263XRO) за ціною від 49999 грн.
Відео 5Фото 22

Серия MSI Katana 15 B13VFK

Модифікації MSI Katana 15 B13VFK 9
Характеристики [B13VFK-263XRO]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x259x25 мм
Вага
2.25 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  41000 грн.    до  57500 грн.
Lenovo LOQ 15IRX11
83SC002NRA
від 49 999 грн.
Acer Nitro Lite NL16...
NL16-71G-70L Z
від 47 399 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV00ADRA
від 49 900 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV005DRM
від 50 900 грн.
Lenovo LOQ 15IRX11
83SC0064RA
від 46 600 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE00XYRA
від 49 499 грн.
MSI Cyborg 15 A13VF
A13VF-686XRO
від 48 499 грн.
MSI Katana 15 B12VFK
B12VFK-083XP L
від 51 949 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV005PRM
від 47 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV0099RA
від 44 900 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV00YFRA
від 51 726 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
NH.QTREX.009
Lenovo LOQ 15IRX11
83SC002SRA
від 53 399 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007VPB
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE006RRA
від 52 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV01C8RA
від 45 819 грн.
Lenovo LOQ 15IRX11
83SC002TRA
від 53 249 грн.
MSI Katana 15 B13VEK
B13VEK-264XR O
від 46 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007UPB
від 50 400 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-51-735 Q
від 45 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV00CCSP
від 53 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV00XRRA
від 54 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV019SRA
від 44 999 грн.
ANV15-52-77Q 3
від 53 899 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE00MCFR
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV00MURA
від 55 317 грн.
Gigabyte G6 KF 2024
G6KF-H3EE894 KD
Lenovo LOQ 15IRX11
83SC002PRA
від 51 504 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-703 B
від 55 499 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV01F0RA
від 49 506 грн.

MSI Katana 15 (2023) Review | PCMag
MSI Katana 15 (2023) Review: 1080p Performance Under $1,000 ...
MSI Katana 15 (2023) review | TechRadar
49 999 грн.
MSI Katana 15 B13VFK (B13VFK-263XRO) B13VFK-263XRO
Geekabyte.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B13VFK-263XRO, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Katana 15 B13VFK (B13VFK-263XRO). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Katana 15 B13VFK (B13VFK-263XRO) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія