| MSI Katana 15 HX B14WFK (B14WFK-020XPL) iTMag.ua (Київ) | 56 999 грн. ← купити |
| MSI Katana 15 HX B14WFK (B14WFK-020XPL) Noteboochek.com.ua (Київ) | 56 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz B14WFK-020XPL Shoplaptop.com.ua (Мостиська) | 64 400 грн. ← купити |
| Ноутбук Msi Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz (B14WFK-020XPL) B14WFK-020XPL Openshop.ua (Київ) | 58 887 грн. ← купити |
| MSI Katana 15 HX B14WFK (B14WFK-020XPL) B14WFK-020XPL Geekabyte.com.ua (Київ) | 60 499 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz (B14WFK-020XPL) Technoshark.com.ua (Луцьк) | 65 044 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz (B14WFK-020XPL) Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк) | 62 693 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 62 536 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/32GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Technoshark.com.ua (Луцьк) | 83 632 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Technoshark.com.ua (Луцьк) | 71 682 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512 RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Technoshark.com.ua (Луцьк) | 71 682 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/32GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк) | 80 609 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк) | 69 091 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512 RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк) | 69 091 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512 RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 68 919 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz (B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 72 082 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Rozetka.ua (Київ) | 79 438 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/32GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Rozetka.ua (Київ) | 92 681 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512 RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 79 438 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Rozetka.ua (Київ) | 75 655 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 (B14WFK-020XPL) HX i7-14650HX/32GB/512/Win11X RTX5060 165Hz Rozetka.ua (Київ) | 88 267 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz (B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 68 649 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512 RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 75 655 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 165Hz B14WFK-020XPL Rozetka.ua (Київ) | 67 950 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/64GB/2TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 103 499 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 62 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/1TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 68 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/64GB/1TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 96 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/1TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 77 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/1TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 79 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/2TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 85 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/1TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 70 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/2TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 77 499 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/64GB/1TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 98 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/2TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 75 499 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/2TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 83 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/64GB/2TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 104 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/64GB/4TB RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 115 999 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/64GB/4TB/Win11 Pro RTX5060 (Katana 15 HX B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 117 999 грн. ← купити |
| Ігровий ноутбук MSI Katana 15 HX, (B14WFK-020XPL) 15,6" / Intel Core i7-14650HX / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / RTX 5060 / Без ОС Rozetka.ua (Київ) | 71 230 грн. ← купити |
| Ігровий ноутбук MSI Katana 15 HX (B14WFK-020XPL|5M232W11H), Intel Core i7-14650HX / 15.6" / 165 Гц / RAM 32 ГБ DDR5 / SSD 51 Rozetka.ua (Київ) | 97 030 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512 RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 68 806 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512/Win11X RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 68 806 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512/Win11X RTX5060 165Hz (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 79 531 грн. ← купити |
| Ноутбук MSI Katana 15 HX i7-14650HX/16GB/512 RTX5060 (Katana 15 HX | B14WFK-020XPL) Rozetka.ua (Київ) | 62 434 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (45) |