шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG [B2RWEKG-044XPL]

Конфігурації і ціни 190Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) за ціною від 41639 грн.
Відео 14Фото 4

Серия MSI Cyborg 15 B2RWEKG

Модифікації MSI Cyborg 15 B2RWEKG 5
Где купить? [B2RWEKG-044XPL]
Характеристики [B2RWEKG-044XPL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x245x23 мм
Вага
2.1 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  70000 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-1037 XUA
від 57 098 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-645X RO
від 60 030 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-629X PL
від 42 370 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-52Q W
від 61 154 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2701ua
від 40 799 грн.
ANV15-52-50N C
від 54 499 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-039X PL
від 46 830 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-1038 XUA
від 54 799 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2711ua
від 60 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2041ua
від 45 799 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2039ua
ANV15-52-59T F
від 45 999 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
B13WFKG-625X PL
від 41 879 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
NH.U28EP.00C
від 47 999 грн.
ANV15-52-520 S
від 65 857 грн.
Dream Machines RG505...
RG5050-15UA3 1
від 64 999 грн.
ANV15-52-54V L
від 50 999 грн.
ANV15-52-58M P
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
B2RWEKG-074X RO
від 45 510 грн.
ANV15-52-52M A
від 42 199 грн.
MSI Cyborg 15 A13VF
A13VF-1608XR O
від 48 999 грн.
ANV15-52-506 3
HP Victus 15-fa2000
15-fa2042ua
від 55 499 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2043ua
HP Victus 15-fa2000
15-fa2707ua
від 41 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2708ua
від 53 899 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2710ua
від 53 799 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2712ua
HP Victus 15-fa2000
15-fa2706ua
HP Victus 15-fa2000
15-fa2072ua
від 55 112 грн.

від 41 639  до 140 999 грн.
MSI Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
MTA.ua (Київ)
44 799 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
Touch (Дніпро)
41 639 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) EU
Zhuk.ua (Київ)
45 743 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
Denika.ua (Харків)
46 549 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG 15,6" (Intel Core 5/16GB/512GB (SSD)/RTX 5050) (B2RWEKG-044XPL) (Standard) B2RWEKG-044XPL
Jabko.ua (Львів)
44 699 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
Soho.com.ua (Київ)
44 929 грн.
← купити
Ноутбук Msi Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL) B2RWEKG-044XPL
Openshop.ua (Київ)
46 639 грн.
← купити
MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) B2RWEKG-044XPL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
42 892 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz
Technoshark.com.ua (Луцьк)
57 079 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
44 089 грн.
← купити
MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz (Cyborg 15 | B2RWEKG-044XPL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
43 391 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) B2RWEKG-044XPL
Sota.store (Київ)
43 992 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
43 252 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
55 015 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL - Core 5 210H 15,6'' 16GB 512GB No OS RTX 5050
MAUDAU (Київ)
52 699 грн.
← купити
MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) Ігровий ноутбук Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL)
Kvshop.com.ua (Київ)
47 777 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz (Cyborg 15 | B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
61 260 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz
Technoshark.com.ua (Луцьк)
63 718 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
61 414 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
45 032 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz (Cyborg 15 | B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
46 862 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
63 255 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
70 612 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
60 242 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL) Core 5-210H/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
67 249 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/2TB/RTX5050/144Hz/Win11 (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
58 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512/RTX5050/144Hz/Win11 (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
47 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/1TB/RTX5050/144Hz/Win11 (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
51 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/512/RTX5050/144Hz/Win11 (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
57 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/1TB/RTX5050/144Hz/Win11 (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/2TB/RTX5050/144Hz/Win11 (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
68 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/1TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/2TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
77 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/512 RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
65 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/64GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
95 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
56 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/512/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/2TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
79 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/32GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
71 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/2TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
70 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/1TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
61 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
63 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/2TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/64GB/1TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
93 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/64GB/2TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
103 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/96GB/2TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
140 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/96GB/2TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
138 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/64GB/2TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
101 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/96GB/1TB RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
131 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/96GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
133 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RW (B2RWEKG-044XPL) Translucent Black
Rozetka.ua (Київ)
47 849 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL), Intel 210H / 15.6 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / GeForce RTX 5050 / Без ОС
Rozetka.ua (Київ)
59 630 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL|10M2W11H), Intel Core 5 210H / 15.6 / 144 Гц / RAM 16 ГБ DDR5 / SSD 1 ТБ / RTX 5050 /
Rozetka.ua (Київ)
76 530 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL|20M232W11H), Intel Core 5 210H / 15.6 / 144 Гц / RAM 32 ГБ / SSD 2 ТБ / RTX 5050 / Win
Rozetka.ua (Київ)
97 030 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 (B2RWEKG-044XPL|10M232W11H), Intel Core 5 210H / 15.6 / 144 Гц / RAM 32 ГБ DDR5 / SSD 1 ТБ / RTX 5050
Rozetka.ua (Київ)
93 230 грн.
← купити
Ноутбук MSI Cyborg 15 Core 5-210H/16GB/512 RTX5050 144Hz (Cyborg 15 | B2RWEKG-044XPL)
Rozetka.ua (Київ)
45 805 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B2RWEKG-044XPL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG (B2RWEKG-044XPL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія