шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Katana A15 AI B8VG [B8VG-423US]

Конфігурації і ціни 8Відгуки  Обговорення1Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук MSI Katana A15 AI B8VG (B8VG-423US) за ціною від 64999 грн.
Відео 7Фото 5

Серия MSI Katana A15 AI B8VG

Модифікації MSI Katana A15 AI B8VG 3
Характеристики [B8VG-423US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x260x25 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  77500 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW
від 45 636 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
NH.QLJED.004
від 65 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
A8RS8AV
від 63 492 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R4CY
від 67 449 грн.
Lenovo LOQ 15AHP9
83DX00AVUS
від 62 160 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-006U S
від 61 099 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R183
від 67 499 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC019CUS
від 63 999 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2713nw
від 54 468 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R96 P
від 49 599 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003FPB
від 50 964 грн.
NH.QP0EP.011
від 56 450 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0047nr
від 62 826 грн.
Acer Nitro 16 AN16-41
AN16-41-R1WE
від 62 499 грн.
Dell G15 5525
5525-8434
від 70 499 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC003RGE
від 61 999 грн.
ANV16-61-R9M V
від 59 999 грн.
ANV16-61-R8U E
від 60 499 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UH-R716 5W
від 49 784 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022ko
від 68 665 грн.
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R1A 1
від 60 999 грн.
FA608UH-RV02 7W
HP Victus 15-fb3000
15-fb3043nw
від 60 799 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW-0 1
від 54 501 грн.
FA608UM-QT04 4W
від 68 443 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1000 A1SV8UA
від 68 999 грн.
FA608UM-NS73
від 67 879 грн.
HP Victus 16-s1000
91K72AV-CTO1
від 58 999 грн.
HP Victus 16-s1000
16-S1023DX
від 51 300 грн.

від 64 999  до 70 599 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG-423US (KATANAA15B8423)
iTMag.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
MSI Katana A15 AI B8VG-423US (KATANAA15B8423)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
MSI Katana A15 AI B8VG-423US (KATANAA15B8423) KATANAA15B8423
Geekabyte.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Katana A15 AI Black (B8VG-423US) Ref B8VG-423US
4user.com.ua (Київ)
70 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B8VG-423US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Katana A15 AI B8VG (B8VG-423US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Katana A15 AI B8VG (B8VG-423US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія