шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI GP66 Leopard 10UH []

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити ноутбук  за ціною від 99899 грн.
Відео 6Фото 19

Серия MSI GP66 Leopard 10UH

Модифікації MSI GP66 Leopard 10UH 1
Характеристики [GP66 10UH-276US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 10 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
358x267x23 мм
Вага
2.38 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.
Dell Alienware M15 R6
AWM15R6-7729 BLK-PUS
від 85 416 грн.
HP OMEN MAX 16-ak0000
16-ak0000 D60Y161
від 99 852 грн.
Gigabyte GAMING A16 ...
3VHK3EE8933S D
від 99 999 грн.
3VHK3EE8943S D
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UP-RV10 1
від 96 406 грн.
FA608UP-A16. R95070
від 84 999 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
NH.U5VEU.005
від 93 999 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R50 J
від 89 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93UAC64DH
від 76 899 грн.
HP OMEN 16-xf0000
16-xf0006ua
NH.U1EEP.002
від 73 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93UAC64AH
від 72 989 грн.
NH.QYZEP.005
від 91 214 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
NH.U03EP.008
від 68 467 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022po
від 103 219 грн.
NH.QXREP.008
від 69 030 грн.
ANV16S-41-R7 QH
від 79 906 грн.
ANV16S-61-R6 C2
від 95 206 грн.
HP OMEN MAX 16-ak0000
16-ak0011ua
від 78 999 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0029nn
від 108 306 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93DEC264A H
від 108 999 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-428EU
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022ro
HP Victus 15-fb3000
15-fb3017nw
від 92 306 грн.
NH.U1EEP.001
від 80 301 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0030ua
від 70 299 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3046ua
від 63 999 грн.
NH.QYYEP.003
від 65 649 грн.
ANV16-42-R25 8
від 62 599 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93DEC164A H

Руководство пользователя к MSI GP66 Leopard 10UH
від 99 899  до 106 110 грн.
MSI GP66 Leopard 10UH (GP6610UH-276US)
iTMag.ua (Київ)
99 899 грн.
← купити
MSI GP66 Leopard 10UH (GP6610UH-276US)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI GP66 Leopard (GP6610UH-276US) GP6610UH-276US
Sota.store (Київ)
106 110 грн.
← купити
MSI GP66 Leopard 10UH (GP6610UH-276US) GP6610UH-276US
Geekabyte.com.ua (Київ)
99 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI GP66 10UH-276US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія